Jaunākās ziņas

 • Veterinārajās klīnikās ievieš augstākus drošības pasākumus un ierobežojumus, aicina vispirms zvanīt

  Lai pastiprinātu veterinārārstu un veterināro klīniku klientu savstarpējo drošību koronavīrusa COVID‑19  pandēmijas apstākļos, veterinārajās klīnikās ir ieviesti dažādi drošības pasākumi un ierobežojumi.
  LVB priekšsēdētāja Māra Viduža uzsver: “Visi veterināro klīniku ieviestie piesardzības pasākumi ir paredzēti mūsu visu aizsardzībai. Klīnikas rīkojas tā, lai veterinārie pakalpojumi būtu droši gan apmeklētājiem, gan veterinārmedicīnas personālam. Dzīvnieku īpašniekiem ir jāsaprot, ka  veterināro klīniku pakalpojumi būs pieejami tikai tik ilgi, kamēr dzīvnieku īpašnieki ievēros veterinārajās klīnikās noteikto kārtību un ierobežojumus. Ja šie noteikumi tiks ignorēti, klīnikas var nākties slēgt, kā tas noticis citviet pasaulē.” [vairāk]
 • В ветеринарных клиниках вводятся высокие меры безопасности и ограничения, требуют звонить заранее перед посещением

  В ветеринарных клиниках вводятся высокие меры безопасности и ограничения, требуют звонить заранее перед посещением.
  Для повышения взаимной безопасности ветеринаров и клиентов, во время пандемии коронавируса COVID 19, в ветеринарных клиниках введены различные меры безопасности и ограничения.
  Председатель LVB Мара Видужа подчеркивает: «Все меры предосторожности, введенные ветеринарными клиниками, предназначены для защиты всех нас. Клиники стараются обеспечивать безопасную работу своим работникам и предоставить услуги безопасные для клиентов. Владельцы животных должны понимать, что ветеринарные услуги будут доступны только при условии, что владельцы животных соблюдают все процедуры и ограничения, установленные в ветеринарных клиниках. Если эти правила игнорируются, клиники, возможно, придется закрыть, как это произошло в других странах мира». [vairāk]
 • Īsi ieteikumi veterinārārstiem un dzīvnieku īpašniekiem COVID-19 uzliesmojuma laikā

  Eiropas Veterinārārstu Federācijas (FVE) un Eiropas Mazo Dzīvnieku Veterinārārstu Asociāciju Federācija (FECAVA) ir sagatavojusi īsus ieteikumus veterinārārstiem un dzīvnieku īpašniekiem COVID-19 uzliesmojuma laikā.

      -    ieteikumi veterinārārstiem, šeit.
      -    ieteikumi dzīvnieku īpašniekiem, šeit.
    [vairāk]
 • PVD: izmaiņas nosacījumos par dzīvnieku veicamo infekcijas slimību plānveida laboratorisko izmeklējumu beigu termiņiem

  PVD: izmaiņas nosacījumos par dzīvnieku veicamo infekcijas slimību plānveida laboratorisko izmeklējumu beigu termiņiem

  Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir veicis izmaiņas nosacījumos par dzīvniekiem šajā gadā veicamo infekcijas slimību plānveida laboratorisko izmeklējumu beigu termiņiem. 

  Vairāk, šeit. [vairāk]
 • LVB biroja darba laiks

  LVB biroja darba laiks

  Latvijas Veterinārārstu biedrība informē, ka balstoties uz valstī noteikto ārkārtas stāvokli iespējamās Covid 19 saslimšanas uzliesmojuma novēršanai, LVB birojs no 16.03.2020. līdz 14.04.2020. strādā attālināti.
  Veterinārmedicīniskās prakses sertifikāta derīguma termiņa pagarināšanas un veterināro zāļu sertifikāta derīguma termiņa pagarināšanas dokumentus, lūdzam Jūs iesūtīt elektroniski uz e-pastu: lvb@lvb.lv vai nosūtot pa pastu: Latvijas Veterinārārstu biedrība, Zemgales prospekts 9-6, Jelgava, LV-3001.
    [vairāk]
 • Paziņojums par LVB Konferences pārcelšanu

  Paziņojums par LVB Konferences pārcelšanu

  LVB valde balstoties, uz valstī noteikto ārkārtas stāvokli iespējamās Covid 19 saslimšanas uzliesmojuma novēršanai
  (force majeure), pārceļ LVB Konferences norisi no 2020. gada 27. un 28. marta uz nenoteiktu laiku.
   
  Valde par Konferences, kurā ietilpst kopsapulce, izstāde, sekciju darbs-lekcijas, norises laiku paziņos 3 nedēļas pirms tās.
   
  LVB administrācija
   
  [vairāk]
 • Vēlreiz vēršam jūsu uzmanību uz to, ka šī gada konferences kopsapulce ir īpaši svarīga, jo tiks lemti biedrībai vitāli svarīgi jautājumi, kur jūsu balss un viedoklis ir vajadzīgi. Tādēļ atkārtoti aicinām piedalīties konferencē, jo katrs LVB biedrs ir atbildīgs par pieņemtajiem lēmumiem. Atgādinām, ka dalība kopsapulcē ir bez maksas. Ja vēlaties reģistrēties tikai kopsapulcei, lūdzam sazināties ar LVB vai nu pa tālruni: 67288747, 28361203, vai rakstot uz e-pastu: lvb@lvb.lv (lai varam sagatavot vēlēšanu biļetenus). Lūdzam reģistrēties dalībai kopsapulcē līdz 20.03.2020.
   
  [vairāk]
 • Marts 2020 - LVB Konference

  Marts 2020 - LVB Konference

  Ir pagājis 2019. gads – VMF simtgades gads. Fakultātes simtgades konference vienmēr būs un paliks kā simtgades konference, jo tādas mēdz dzīvē būt vienīgās. Taču dzīves ritenis griežas tālāk un straujiem soļiem tuvojas nākošais lielais regulārais notikums Latvijas veterinārārstu biedrības kopsapulce un pilnsapulce. Šogad tā notiks 2020. gada 27. martā Kopsapulce un Plenārsēde LLU Aulā un 28. martā VMF telpās sekciju darbs. [vairāk]
 • LVB Padomes sēde

  LVB Padomes sēde

  2020. gada 27. februārī plkst. 11:00 LVB telpās, Jelgavā, Zemgales prospektā 9, 1. stāva zālē notiks LVB padomes sēde. [vairāk]
 • LVB Valdes sēde

  LVB Valdes sēde

  2020. gada 27. februārī plkst. 14:00 LVB telpās Jelgavā, Zemgales prospektā 9-6, 2. stāvā notiks LVB valdes sēde. [vairāk]
Lasīt vairāk

Pasākumi, notikumi


 • Jaunākās programmas piena telīšu atražošanai [vairāk]
 • Blusas, nozīmīgums, līdzekļu izvēle. Blusu alerģiskais dermatīts

  Blusas, nozīmīgums, līdzekļu izvēle. Blusu alerģiskais dermatīts [vairāk]
 • Vebinārs:

  Vebinārs: "IZGLĪTOJIET SAVUS URĪNCEĻU PACIENTUS LAIKUS" [vairāk]
Lasīt vairāk

Aptauja

Kāds ir Jūsu viedokis par LVB Statūtu grozījumiem


Sludinājumi

 • Pārdevējs ar veterināro izglītību. Darba vieta - Rīgas centrs
  Pet Imperium SIA acina darbā pārdevēju ar veterināro izglītību. Darba vieta - Rīgas centrs.
  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: info@petimperium.lv
  Tālrunis informācijai: 67600055

  Vairāk par vakanci, šeit.
  [Apskatīt]

 • Area Business Representative for small animal product line
  LTD Vetma Looking for:
  Area Business Representative for small animal product  line.
  Vetma Lithuania based company, Distributor  veterinary pharmaceuticals, feed ingredients and pet products. With experience since 2006,  Vetma is proud to represent brands as  Affinity pet care,  Vetpharma Animal Health, S.L., Dyntec al  s.r.o.,  ICF srl ;  Farmadiet - OPKO, Supplexan GmbH & Co.KG. etc

  Vairāk par sludinājumu, šeit.
  + 371 20224258  Gusts Indans
  [Apskatīt]

 • Noliktavas pārzinis
  SIA ''ELMI'' zāļu lieltirgotava aicina darbā noliktavas pārzini.
  Darba apraksts:
  • Veikt preču pieņemšanu un izsniegšanu
  • Ienākošo un izejošo preču reģistrēšana noliktavas uzskaites programmā 1C
  • Prasības kandidātiem:
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta,
  • Labas datorprasmes,
  Uzņēmums piedāvā:
  • ilgtermiņa sadarbības iespējas
  • atalgojumu 840 eiro brutto
  • sociālās garantijas,
  • veselības apdrošināšanu,
  • draudzīgu kolektīvu.
  Darba vieta Rīgā, Teikā, Krīvu ielā 11 (blakus organiskās sintēzes institūtam).
  Lūdzu, sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz: tose@apollo.lv
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2019

2019. gada rudens (#3)   (4.66 MB) 
Rudens VŽ, Žurnāla redaktore mūs aizrauj rudens krāsu, sajūtu un pārdomu virpulī, kas ietver sevī informāciju par to, ka tālajā 1919. gadā tika dibināta Veterinārmedicīnas fakultāte kā viena no Latvijas Universitātes fakultātēm, kas šogad svin savu 100 dzimšanas dienu.
Ieskats LVB profesionālās ētikas komisijas darba procesā, kā arī kopsavilkums no izskatīta gadījuma. 2019. gada 11. oktobrī svinīgs notikums, Latvijas Veterinārārstu biedrībai tiek piešķirts Lietuvas Veterinārārstu asociācijas (LVGA) Goda biedra statuss. Arī šajā žurnāla numurā LVB valde un organizatori aicina kolēģus dalīties atmiņās par spilgtiem notikumiem savā veterinārārstu praksē. Tie var būt saistīti ne tikai ar praktisko klīnisko darbu, bet arī laikmetu, vidi, profesiju ikdienu raksturojoši notikumu apraksti. No šiem atmiņu stāstījumiem plānojam veidot izdevumu "Veterinārārstu stāsti simtgadei"veltīti gan valsts, gan biedrības jubilejai. Tāpat žurnālā varat izlasīt daudz dažādus ar jomu saistītus rakstus.
2019. gada vasara (#2)   (7.27 MB) 
VŽ 2019. gada vasaras numurā (#2) Veterinārā žurnāla redaktora sleja. Šajā numurā Gundegas Mičules raksts par Pavasara FVE Ģenerālās asamblejas norisi Bratislavā. Mazs ieskats 29. maija Labturības seminārā. Iepazīstina ar Veterinārmedicīnas fakultātes jauno dekānu. Ieskats 2019. gada 1. jūnijā Tagadējo un bijušo LVB vadības pārstāvju neformālā tikšanās. Kā arī aicinājums  - veterinārārstus dalīties atmiņās par spilgtākajiem notikumiem savā veterinārārsta praksē. No sīem atmiņu stāstījumiem plānojam veidot brošūru "Veterinārārstu stāsti simtgadei"" veltītu gan valsts, gan biedrības jubilejai.
2019. gada pavasaris (#1)   (11.64 MB) 
VŽ 2019. gada pavasara numurā (#1) redaktora slejā žurnāla redaktore Māra Viduža tēlaini apraksta pavasara iestāšanos, kā arī īsu ieskatu žurnālā.
Raksts par 7. aprīļa Eiropas Veterinārārstu Federācijas (FVE) valdes un Baltijas valstu reģiona Veterināro asociāciju tikšanos, kuras mērķis bija izzināt Baltijas valstu aktualitātes un iezīmēt veterināro asociāciju sadarbības prioritāšu turpmākos virzienus. Tāpat žurnāls iepazīstinās jūs ar LVB jaunajām biroja telpām Jelgavā. Svarīgs raksts mums visiem par jauno ES veterināro zāļu regulu (2019/6). Pieredze, sajūtas, viedokļi pēc "Dogo" sāgas, to visu un vēl vairāk noderīgu informāciju Jūs varat izlasīt šī gada #1 VŽ.

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2020