Pasākumi

 • VIC vebināru cikls Mazo dzīvnieku anestezioloģijā!

  VIC vebināru cikls Mazo dzīvnieku anestezioloģijā!

  Aicinām uz 3 x 90 min virtuālām tikšanās reizēm ar LLU VK anestezioloģi – Lauru Voiko.
  Vebināri notiks trīs ceturtdienas–5., 12. un 19.novembrī no 18:30 – 20:00.
  Laura Voiko - Veterinārārste, absolvējusī LLU VMF 2015. gadā. LLU VMF Klīniskā̄ institūta vieslektore, LLU klīnikas veterinārārste. Specializējas anestezioloģijā un neatliekamajā palīdzībā.
  Visiem reģistrētiem dalībniekiem ir iespēja vērot vebināra ierakstus sev vēlamā laikā līdz 20.decembrim! [vairāk]

Jaunākās ziņas

 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Vai svētku var būt par daudz? Ik pa laikam dzirdam kādu uzdodam šo jautājumu. Svētku nekad nav par daudz. Svinības mūsos raisa pozitīvas emocijas, rada gaišas atmiņas un tuvina vienu otram. Jau gada garumā svētki ir savādāki nekā esam tos pieraduši svinēt, bet dāvināt kaut smaidu otram mēs varam. Pateikt labu vārdu un nosūtīt vēja buču ierobežojumi neliedz. Tādēļ sveicu vairāk kā 600 LVB  sievietes Starptautiskajā sieviešu dienā. [vairāk]
 • Par LVB kopsapulci
  5.marta kopsapulcei reģistrējušies bija 182 biedri no 897, atbilstoši likumam sapulce ir lemttiesīga, ja piedalās vismaz 50% no kopējā biedru skaita. Nēesoša kvoruma dēļ 5.marta LVB kopsapulce tika pasludināta par lemt nespējīgu un sapulce tika slēgta. Nekavējoši tika sasaukta valdes ārkārtas sēde. Valde nolēma atkārtoti LVB kopsapulci sasaukt 19.martā pl.10 zoom platformā, ar papildus pieteikšanos līdz 15.martam. Tiem biedriem, kuri reģistrējās uz 5.marta kopsapulci, atkārtoti nav jāreģistrējas.
  Paldies tiem biedriem, kuri nav vienaldzīgi biedrības darbā un ņem aktīvu līdzdalību rīkotos pasākumos.

  Valdis Šmēliņš
  LVB valdes priekšsēdētājs [vairāk]
 • Aptaujas rezultāti analīze par lauksaimniecības dzīvniekus apkalpojošo veterinārārstu darbību Latvijā
  Aptaujas anketas veidošanas mērķis bija noskaidrot laukos strādājošo un, īpaši, lauksaimniecības dzīvniekus apkalpojošo veterinārārstu darba apstākļus, apmierinātību ar profesionālās darbības organizācijas principiem un atalgojumu, kā arī uzskatus par ganāmpulku veselības nodrošināšanas veidiem nākotnē. Gundega Mičule savā publikācijā “Veterinārārstu profesijas izaicinājumi un risinājumi” rakstījusi: “Pēdējā laikā gan rakstos, gan diskusijās par veterinārārstu profesijas nākotni dzirdam secinājumus, ka profesija kļūst arvien sievišķīgāka (ar attiecīgām sociālām sekām – vēlme strādāt ar maziem dzīvniekiem un noteiktāku darba laiku), ka arvien mazāk jauno speciālistu izvēlas darboties lielo/produktīvo dzīvnieku praksēs, ka samazinās veterinārārstu pieejamība attālākos reģionos, ka ne vienmēr veterinārārsti ir pietiekoši kompetenti, kā arī, ka daudzi, it īpaši laukos strādājošie veterinārārsti, nevar nopelnīt iztiku strādājot profesijā, un tāpēc lielākā vai mazākā mērā naudu piepelna arī ar citiem darbiem. Sava ietekme ir arī mūsdienu sociālajiem standartiem (brīvdienas, noteikts darba laiks, darbs uz pusslodzi utml.)”. Veterinārārstu aptaujas anketas jautājumi izveidoti pēc LVB Lauksaimniecības dzīvnieku veterinārārstu sekcijas vadošo profesionāļu ierosinājuma.  Jautājumus izveidojušas raksta autores, tie ir saskaņoti ar LVB Lauksaimniecības sekcijas vadītāju Ievu Līvu un LVB direktori Daci Upenieci. Aptaujas anketa nosūtīta LVB biedriem no organizācijas e-pasta. Anketas rezultātu apkopošanu un analīzi veikušas VMF 5.kursa studentes M. Gudkova un D. Rātenberga.
   
   
  [vairāk]
Lasīt vairāk

Sludinājumi

 • Sales Manager (2 open positions) for new projects in Latvian market
  AS Dimedium Latvija is part of a pan-Baltic company Dimedium Group. We distribute high quality global agricultural and veterinary products. Our diverse portfolio ranges from veterinary medicines, vaccines, feeds and feed additives to farming equipment and more. We are one of the market leaders in the field of veterinary and animal nutrition products. AS Dimedium Latvija is looking for a Sales Manager (2 open positions) for new projects in Latvian market.

  Salary:
  Your net salary will be starting from 1000 EUR/month + bonuses from sales results.
  We kindly ask you to send your CV and motivation letter
  in English to info@dimedium.lv till 19th of March 2021.
  Only shortlisted candidates will be contacted.

  Vairāk par vakanci, šeit.
  [Apskatīt]

 • Aicinām savā komandā VETERINĀRĀSTU/-I
  SIA CENTRS AV ir veterinārās jomas uzņēmums, kas saviem klientiem ir pazīstams kā aptieku tīkls Zaļā Veterinārā aptieka. Uzņēmums, kura galvenās vērtības ir godīgums, cieņa un profesionāli darbinieki, nu jau 23 gadus piedāvā kvalitatīvas preces mīļdzīvniekiem un lauksaimniecības dzīvniekiem. Plašajā preču klāstā ir pieejama dzīvnieku barība, papildbarības, veterinārie medikamenti, instrumenti, materiāli, kā arī zoo preces.
  Šobrīd Centrs AV ir izaudzis līdz 12 veterinārajām aptiekām visā Latvijā un pirmajai veterinārajai klīnikai Jēkabpilī.
  Aicinām savā komandā VETERINĀRĀSTU/-I

  Vairāk par vakanci, šeit.

  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: info@vetaptiekas.lv
  Tālrunis informācijai: 20040392
  www.vetaptiekas.lv
   
  [Apskatīt]

 • Inspektors veterinārās uzraudzības jomā - Dienvidkurzemes pārvaldē
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina vakanci - Inspektors veterinārās uzraudzības jomā - Dienvidkurzemes pārvaldē

  Tavu pieteikumu gaidīsim e-pasta: konkursi@pvd.gov.lv līdz 2021. gada 10. martam

  Vairāk par vakanci, šeit.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2021