Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

LVB MDzVS aicina uz lekcijām

This event has ended

2023. gada 13. janvārī (piektdiena) ir ieplānots ikgadējais Jaunā gada sagaidīšanas pasākums MDzVS biedriem.

Aicinu piedalīties visiem MDzVS biedrus un itsevišķi jaunos biedrus! Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar saviem kolēģiem, izprast sekcijas darbību un sniegt savu ieguldījumu tās darbībā! Ir gaidāms apspriest ļoti būtiskus jautājumus par MDzVS turpmāko darbību, struktūru, jāvirza kandidāti uz LVB vēlēšanām (valdes priekšsēdētājs, 1 valdes loceklis), jāvirza kandidāti LVB apbalvojumiem (nolikums pielikumā), jāpārvēl MDzVS valdība.

Vieta: viesu nams/pirts “Četri gadalaiki”, Jaunlielkājas, Krimuldas pag, LV-2145 (koordinātes)

Sākums: plkst 18:30

Vakara sākuma daļā ieplānotas lekcijas:

  •  “Tiesiskais regulējums veterināro zāļu jomā”, lektore Inta Krauja (ZM Veterinārā un pārtikas departamenta Dzīvnieku veselības un veterināro zāļu nodaļas vecākā) eksperte
  • Mājas (istabas) dzīvnieku apzīmēšana un reģistrācija: jaunumi un uzlabojumi LDC. Kā rīkoties nestandarta situācijās, nekaitējot sev: skaidrojumi, pieredze un diskusijas. Lektore: Lita Konopore
  • Lekcija reģistrēta kā kvalifikācijas celšanas pasākums!

Otrājā sapulces daļā tiks:

  • Izvirzīti kandidāti LVB kopsapulcei – LVB valdes preikšsēdētāja amatam, 1 kandidāts LVB valdes locekļa amatam. Balsošana.
  • Jāpārvēl LVB MDzVS vadība. Balsošana
  • MDzVS atskaite par 2022.gadu.
  • MDzVS darbības restrukturizācija. Balsošana
  • MDzVS nolikuma izmaiņas. Balsošana.
  • Vetstream datu bāze MDzVS biedriem. Balsošana

Ja Jums ir idejas kā uzlabot MDzVS darbu vai vēlaties iesaistīties MDzVs darbā, kandidēt uz vadītāja vai vietnieku amatu, lūgums sniegt savus priekšlikumus līdz 08.01.2022, lai varētu apkopot un izziņot visiem.

Lūgums visiem apdomāt iespējamos LVB vēlēšanu kandidātus (LVB priekšsēdētājs, 1 valdes loceklis, apbalvojumi) un iesniegt priekšlikumus līdz 08.01.2022, lai varētu apkopot kandidātu sarakstu un izziņot visiem.

Dalības maksa: 15 EUR no 1 personas. Ja no vienas veterinārās prakses vietas plāno ierasties vairāki veterinārārsti (MDzVS biedri), tad katram nākamajam veterinārārstam maksa ir nevis 15 EUR, bet 10 EUR.

SWEDBANKA 

HABALV22 

LV72HABA0551005186863

Naktsmājas ir ierēķinātas cenā, bet tie, kas vēlēsies palikt pa nakti, aicināti iepriekš pieteikties, jo vietu skaits ir ierobežots.

Groziņus droši atstājiet mājās, jo ēdiens būs nodrošināts. Alkoholu gan, lūdzu, gādājiet savu 🙂 

REĢISTRĒTIES ŠEIT! vai rakstot uz epastu: lvbmdzvs@gmail.com

Neskaidrību gadījumā, zvaniet uz mob.tel. 29250961 (Dita).

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com