Atskats uz LVB Sporta svētkiem (Aigars Briņķis, organizators)

CIENĪJAMIE LATVIJAS VETERINĀRMEDICĪNAS DARBINIEKU 50. SPORTA UN ATPŪTAS SPĒĻU DALĪBNIEKI UN ATBALSTĪTĀJI!

Gribu pateikt lielu paldies visiem kolēģiem un viņu ģimenes locekļiem, kas piedalījās jubilejas spēlēs.

Mēs satikāmies jau piektdienas vakarā, 24.07., lai kopīgi atklātu jubilejas spēles. Vakaru vadīja Linda Ķaukule un Kārlis Apalups.  Vakars sākās ar tradicionālo parādi un karoga pacelšanu, ko veica iepriekšējā gada spēļu uzvarētāji –Cēsis. Suminājām mūsu seniorus-aktīvistus, dāvinot viņiem Pagodinājuma rakstu, kviešu vārpu pušķi, Piebalgas porcelāna krūzi ar jubilejas spēļu logo un z/s “Ķelmēni” – Spēka maizi. Slavenais Ķeņcis bija atnācis, lai uzrunātu klātesošos. Galvenais tiesnesis Jānis Mičulis pēc sportistu uzrunas, pasniedza katrai komandai z/s “Ķelmēni”- Spēka maizi.

Šogad iedibinājām jaunu tradīciju -- piemiņas balvu piešķiršanu mūsu aktīvākajiem senioriem, kas paši ir bijuši sportisti un aizrāvuši ar savu aktivitāti arī citus kolēģus. Tika godināti: Aleksandrs Vosels, Edīte Birģele, Alberts Auzāns, Ranta Rinča, Modris Ziemelis, Artūrs Juhna, Jāzeps Rimeicāns, Anda Ārne, Dzidra Boķe, Mārtiņš Dubavs, Ivars Celmiņš, Irēna Sarkisjana, Liene Vazdiķe, Jānis Upenieks.

Pēc apsveikuma ceremonijas gaisā tika laistas laternas un aizdedzināts Olimpiskais ugunskurs. Atklāšanas svētku kulminācijas brīdī, svētku dalībnieku korim dziedot “Veterinārārstu himnu”, tika ienesta jubilejas torte. Dziesminieks mūs iesildīja vakara ballītei, un vēlāk jau visi ballējās dīdžeja pavadījumā.

Paralēli jau bija sākusies zolīte, kas ilga līdz plkst. 6.00 rītā. Sestdien, 25.07., notika spēļu aktivitātes visas dienas garumā.

Man personīgi šķiet, ka pasākums bija izdevies. Visi, kas gribēja atpūsties, varēja atpūsties. Visi, kas gribēja sportot, varēja sportot līdz spēku izsīkumam. Visi,  kas gribēja dejot, varēja dejot. Bērni veidoja figūras no baloniem un locīja origami, par to balvā saņēmot saldējumu un hēlija balonu.  Bērni līdz pagurumam varēja izlēkāties piepūšamajā atrakcijā “Pirātu sala”.  Sporta spēļu laikā visiem bija iespēja fotografēties kopā ar spēļu Talismanu – Rasēnu.

Sporta spēļu noslēgumā piedalījās Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kas teica apsveikuma runu spēļu dalībniekiem.

Saule mūs lutināja, sagādājot vienu no siltākajām dienām šovasar. Domājams, ka dažiem no mums ir nepieciešama papildus krējuma deva apdegušajām ķermeņa daļām. Ūdens bija silts, un varējām peldēties visas dienas garumā.  Varējām arī nobaudīt garšīgo kebabu un izlejamo Piebalgas alu.

Es gribu personīgi un organizatoru komandas vārdā vēlreiz pateikt paldies mūsu atbalstītājiem.
 • Ģenerālsponsoram - SIA “VETLINE” īpaši Ivetai Kezikai
 • Lielajiem atbalstītājiem
  • SIA “VET-MED” īpaši Dinai Kleimanei
  • SIA “BALTIC ZOOLIFE” īpaši Viktorijai Podberezinai
 • Vidējiem atbalstītājiem
  • SIA “Nord Vacc” īpaši Ilzei Cepurniecei
  • SIA “CREMO” īpaši Annai Jeserevičai
  • SIA “Magnum veterinārija” īpaši Mārim Pāvilsonam
 • Mazajiem atbalstītājiem
  • SIA “AGRERA” īpaši Pēterim Dambergam
  • SIA “Zaze” īpaši Artai un Ērikam Zīvertiem
  • SIA “Bebra serviss” īpaši Andim Puidam
  • SIA “Universitātes Vetfonds” īpaši Ievai Meierei
  • SIA “Zemnieku vet.aptieka” īpaši Ilmāram Zemniekam
  • SIA “Heinors” īpaši Edgaram Turķim
 • Atbalstītājiem
  • Z/S “Ķelmēni” īpaši Martai un Rūtai Paulovičām
  • SIA “Piebalgas galerija” īpaši Zanei un Jānim Roņiem
Paldies, z/s “Lielkrūzes” īpašniekiem Valentīnai un Guntaram Dolmaņiem.  Paldies Galvenajam tiesnesim Jānim Mičulim un viņa komandai. Paldies, mūsu talantīgajam foto entuziastam – Aivaram Brokam.  Liels paldies Haraldam Gailišam par brīnišķīgās vietas atrašanu!

Lielu, lielu paldies es gribētu pateikt savai ģimenei – Antrai, Anetei, Bruno, kas piedalījās sporta spēļu organizēšanā no sākuma līdz beigām. Antra bija tā, kas veidoja pasākuma programmu un saskaņoja visas darbības ar saimniekiem, tiesnešiem, runātājiem un māksliniekiem. Bez viņu palīdzības es daudz ko nebūtu paveicis.  Liels paldies kolēģim Kristapam Reķim, kurš uz 2 nedēļām kļuva par pilntiesīgu  Briņķu ģimenes locekli - krustdēlu :))))) jo bija jāstrādā ļoti intensīvi...  Kristaps daudz palīdzēja gan organizējot, gan vadot pasākumu. 

Šie sporta un atpūtas svētki ir noslēgušies.

Paldies vēlreiz visiem, kuri atsaucās un īsā laikā pieņēma lēmumu piedalīties mūsu kopīgajos svētkos!

Mēs jau uzsākam gatavošanos nākamajām spēlēm. Aicinu katru aktīvi piedalīties Latvijas veterinārārstu 2016. gada sporta un atpūtas svētku organizēšanā. Tāpēc sūtiet savas idejas par vietu, kur mēs visi gribētu satikties 2016. gadā, kā arī citas idejas par spēļu norisi LVB mājas lapā.

Organizēsim spēles laicīgi un kopā!
Latvijas veterinārārstos ir liels spēks!

 
Ar cieņu, Aigars Briņķis

Aptauja

Latvijā veterinārmedicīnā nav specializācijas, bet ir veterinārārsti, kuri pašmācības ceļā vai citā valstī apguvuši kādu šaurāku veterinārmedicīnas specialitāti. Vai LVB vajadzētu ieviest terminu "LVB atzīts speciālsists"


Sludinājumi

 • Veterinārārsts uz nepilnu darba slodzi
  Uzņēmuma CENTRS AV SIA galvenie darbības virzieni ir veterināro zāļu un vakcīnu mazumtirdzniecība, dzīvnieku barības un papildbarību mazumtirdzniecība. Godīgums, cieņa, profesionālisms, komanda, stabilitāte – šīs ir vērtības, ar kurām ik dienu strādājam un dzīvojam. Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam:
  Veterinārārsts uz nepilnu darba slodzi
  Jēkabpils, Katoļu ielā 6
  Zaļās veterinārās aptiekas klīnika

  Vairāk par vakanci, šeit.
  [Apskatīt]

 • Inspektors ostu robežkontroles punktu nodaļā
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina vakanci - Inspektors ostu robežkontroles punktu nodaļā.
  Vairāk par vakanci, šeit.

  Tavu pieteikumu gaidīsim e-pastā: konkursi@pvd.gov.lv līdz 2021. gada 22. jūnijam.
  [Apskatīt]

 • Veterinārārsts nakts maiņām
  Diennakts veterināra klīnika „KAVET” pastāvīgam darbam meklē  veterinārārstus nakts maiņām .
  Mēs piedāvājam:
  • labu darba atalgojumu
  • interesantu darbu
  • iespēju iegūt specializāciju
  • draudzīgu kolektīvu
  Sīkāka informācija pārrunu laikā.  Gaidīsim Jūsu CV uz e-pastu: kavet.vad@gmail.com  ; 29475105 ;67543421

  Круглосуточная ветеринарная клиника    „KAVET” ищет ветеринарных врачей для ночных смен , на постоянную работу :
   
  Мы предлагаем :
  -хорошую заработную плату
  -интересную работу
  -возможность получить специализацию
  -дружный коллектив
   
  Подробнее информацию можно получить в время переговоров . Ждем ваших CV на почту : и по телефонам : kavet.vad@gmail.com  ; 29475105 ;67543421
   
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2020

2020. gada ziema (#4)   (4.00 KB) 
Kā jau visi esat pamanījuši, šogad VŽ  #4 gada žurnāls ir publicēts un jau noteikti esat savās pasta kastītēs saņēmuši pirms Ziemassvētkiem. Arī turpāk visus četrus žurnāla numurus saņemsiet tekošā gada ietvaros.
Šajā VŽ numurā FVE neklātiens Ģenerālā Asamblejā skatītās tēmas. Latvijas veterinārārstes ceļš uz Ameriku - ieskats piedzīvotajā. LLU VMF sagatavots raksts par Abdominālo kriptorhu un sēklinieku pataloģiju. Un vēl citi seši interesanti raksti sadaļā zinātne un prakse. Ar VŽ redaktores Daces Upenieces vārdiem novēlam: "Lai Jums visiem brīnišķīgi Ziemassvētki un it visā veiksmīgs Jaunais - 2021. gads! Lai Jums veselība, drošiba, stabilitāte un izaugsme!"
2020.gada rudens #3   (4.00 KB) 
Informatīvā biļetene nummurā sadaļā Profesijas dzīve- valdes priekšsēdētāja 100 dienas amatā; par l/s dzīvnieku veterinārārstu profesionālās sekcijas atjaunošanu. Zinātne un prakse- sadaļā atradīsiet noderīgu informāciju un atziņas gan par l/s dzīvnieku , gan mīļdzīvnieku veterinārmedicīniskiem jautājumiem. Ar ši mācību gada jstudiju jaunumiem dalās VMF dekāns. Par homeopātiju Māras Vidužas rakstā. Vēstures lapusē par dviem LVB Goda biedriem, atzīmējot viņu 100.gadi.
2020. gada vasara (#2)   (3.68 MB) 
Pārmaiņas Latvijas Veterinārārstu biedrībā tuvojas; Darbs Latvijas Veterinārārstu biedrībā ir drošās rokās! ; Atbalsts antimikrobiālās rezistences ierobežošanas rīcības plāna „Viena veselība” ieviešanai Latvijā; GUNDEGA MIČULE. FVE neklātienes Ģenerālā asambleja ; GUNDEGA MIČULE. Par FVE darbu Covid 19 pandēmijas laikā.
2020. gada pavasaris (#1)   (6.38 MB) 
Mēs visa pasaule esam COVID-19 (SARS-CoV-2) vīrusa notikumu centrā, kura dēļ mums jāievēro un jāsadzīvo ar daudz un dažādiem ierobežojumiem. VŽ redaktore atgādina, ka šajā laikā neviens nav atcēlis un nav beigušās veterinārmedicīnā aktuālās infekciju slimības to uzraudzība un ar to saistītās nebūšanas. Žurnālā numurā izsmeļošs raksts par KORONAVĪRUSU.
Īss pārskats intereses rosināšanai - ārstniecības augi dzīvnieku ārstēšanai. Tāpat urnālā Jūs izlasīsiet interesantus klīniskos gadījumus.
2019. gada ziema (#4)   (5.49 MB) 
Sājā žurnāla numurā Veterinārā Žurnāla redaktore mūs aizrauj šī gada laikā paveiktajos notikumos, kas ir bijuši nozīmīgi veterinārmedicīnā. Aizvadīta Veterinārmedicīniskās fakultātes 100 gades konference. Īpaša dzimšanas diena arī LVB Veterinārajam Žurnālam, kuram nosvinēti nu jau 30 gadi. Interesanti klīnisko gadījumu raksti un ne tikai.
Ieskats Eiropas Veterinārārstu federācijas rudens Ģenerālajā asamblejā.

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2021