Informē LVB valdes priekšsēdētājs

 • Katra sabiedrības locekļa personības attīstībā lielu lomu spēlē ģimene, bet nenoliedzami arī skola, kurā katrs no mums ir pavadījis pietiekami ilgas stundas no savas dzīves. Ja runājam par skolu, tad noteikti liela nozīme ir skolotājam, kuru Tu satiec, kuru uzrunā un kurā ieklausies. Manas personības izaugsmē lielu lomu ir nospēlējusi mana pirmā skolotāja Alda Daukšte un klases audzinātāja Velta Dreimane pamatskolā, Uģis Feldmanis tehnikumā un Oļģerts Parčinskis studiju gados Veterinārmedicīnas fakultātē. Un 3.oktobris ir diena, kad atceramies, pieminam un sakām paldies saviem dzīves un profesijas skolotājiem. Paldies!
  01.10. LVB biroja pirmā stāva zālē godinājām savus biedrības seniorus Starptaustiskajā senioru dienā. Sirsnīgās sarunās, atmiņu stāstos, kopīgās dziesmās un izspēlētā atrakcijā pēcpusdienas stundas paskrēja pilnīgi nemanot. Un šķiroties visi apliecināja vēlmi atkal tikties pēc gada, apciemojot Veterinārmedicīnas fakultāti.
  01.10. Noslēdzās Rallijs-2021, tādēļ visi rallija dalībnieki ir aicināti iesūtīt LVB e-pastā: lvb@lvb.lv kontrolpunktu apmeklējuma lapu un fotogrāfijas līdz 15.10., lai galvenais tiesnesis var apkopot rezultātus un 29.10. LVB 100.gades balles laikā pasludināt šī gada Rallija-2021 uzvarētāju, kurš tiks pie galvenās balvas 300,- euro vērtībā.
  05.10. LVB birojs rīko apmācības un eksāmenu veterināro zāļu izplatīšanas sertifikācijā.
  07.10. sāksies projekta ietvaros apmācību cikls “Antimikrobiālās rezistences mazināšanas faktori produktīviem dzīvniekiem” Vidzemē Smiltenes novada z.s. “Kalbakas”.
  Ir noslēgusies mājas lapas oktobra aptauja, kurā bija jāatbild uz jautājumu “PĒC KĀDA PRINCIPA IZVĒLIETIES ANTIBIOTIKU TERAPIJU?”. Aptaujas rezultāti:
  37% lieto kā pēdējo ārstēšanas līdzekli
  26% izvēlas plaša spektra antibiotikas
  19% veic mikroorganismu jūtības testu
  12% lieto kā galveno ārstēšanas līdzekli
  6% nelieto, jo atzīst homeopātiju
  FVE informatīvā ziņojumā informē, ka šobrīd pasaulē un Eiropā sakarā ar Covid-19 notiek pētījumi, kas saistīti ar AMR un pandēmiju. Šeit var izlasīt publikāciju: the potential impact of COVID-19
   
  Valdis Šmēliņš
  LVB valdes priekšsēdētājs


Jaunākās ziņas

 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Esam atkal aplikti ar ierobežojumiem. Atkal varam vainot kādu vai kādus, kuri ierobežo mūsu brīvību, tiesības un vēlmes. Taču neviens nerunā par to kā dzīvosim tālāk, kā atveseļosim sabiedrību, ekonomiku, kā panāksim citas Eiropas valstis, kuras sākušas dzīvot ierasto dzīvi pēc Covid-19 pandēmijas. Kur palikusi mūsu atbildība, mūsu patriotisms, mūsu izglītība? Šodien saņēmu informāciju, ka no Covid-19 miris kāds man zināms cilvēks. Kad lasi par saslimušajiem un mirušajiem no Covid-19, liekas ierasta lieta, jo katrs no mums ir mirstīgais. Bet uzzinot par zināmu cilvēka bezjēdzīgu nāvi, tas liek aizdomāties, vai tiešām nāve ir vērtīgāka par iespēju izdzīvot vakcinējoties. Tā ir tā katra brīvā izvēle. [vairāk]
 • LVB 100 GADES KONFERENCE
  Esam iegājuši LVB 100 gades pasākuma finiša taisnē. Gads ir bijis ne tikai ļoti intensīvs, bet arī interesants. Kas attiecās uz LVB 100 gades noslēdzošo lielo pasākumu 29. oktobrī (dienas kārtība) un 30. oktobrī (dienas kārtība). Savukārt par dalības maksu lasiet šeit.

  Tāpat atgādinām, ka reģistrēšanās LVB 100 gades konferencei par samazināto maksu ir pagarināts termiņš līdz 14.10.2021.
  Pēdējā reģistrēšanās diena LVB 100 gades konferencei 22.10.2021.
    [vairāk]
 • INFORMĀCIJA MEDIJIEM
  Starptautisks pētījums: nepieciešams uzlabot mīļdzīvnieku slimību uzraudzību savlaicīgai, ar barību saistītu saslimšanas risku identificēšanai. [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2021