Informē LVB valdes priekšsēdētājs

 • Māte daba lēnām savu zaļo seģeni nomaina uz krāsaino, izrotājot Latvijas līdzenumus un pakalnus dažādās krāsās. Zemi pārklāj lapu kritenis kā mūsu prātus milzīga informācijas gūzma. Katram no mums jāspēj pēc savas saprašanas visu saņemto informāciju sagrupēt svarīgā un mazāk svarīgā, patiesā un puspatiesā, noderīgā un mazāk noderīgā. Kā visā tajā neapjukt? Profesionālā jomā nāk palīgos biedrība, bet personīgā informācija jāiemācās šķirot katram pašam.
  24.09. notika LVB valdes sēde, kurā tika pieņemts lēmums par kārtību kā ar nākošo 2022.gadu LVB teritoriālajām nodaļām tiks piešķirts finansējums. Būt vai nebūt biedrības nodaļām ir katra konkrētās teritorijas veterinārārstu ziņā, bet biedrības veiksmīgai un racionālai funkcionēšanai nodaļas ir ļoti vitāli svarīgas. Informācijas apmaiņa starp biedrības centru un perifēriju veicina gan pieņemto lēmumu kvalitāti, gan spēju noformulēt precīzāku kopīgo biedrības biedru viedokli dažādos profesionālos jautājumos. Biedrības funkcionalitāte nav atsevišķu struktūru eksistēšana, bet vienots vesels mehānisms, neizdalot     atsevišķi biedrības birojs, nodaļas, biedri utt.
  Līdz Zinātniskai konferencei veltītai LVB simtgadei ir atlicis viens mēnesis. Vēl ir iespēja līdz 1.oktobrim pieteikties par pazeminātu dalības maksu., tādēļ aicinu ikvienu interesentu to izmantot. Atgādinu, ka konference neatkarīgi no situācijas valstī ar Covid-19 pandēmiju notiks. Tas iespējams tādēļ, ka konferences orgkomiteja ir radījusi iespēju konferenci apmeklēt gan klātienē, gan pieslēgties tai tiešraidē attālināti. Pēc divu gadu pauzes atkal ir iespēja satikt savus kolēģus, kursa un studiju biedrus klātienē, jūtot viņu elpu, dzirdot viņa balsi un redzot prieku un laimi acīs. Izmantosim šo iespēju!
  29.09. noslēdzošā mācību diena mācību cikla “Antimikrobiālās rezistences mazināšanas faktori produktīviem dzīvniekiem” Kurzemes grupas apmācības Kuldīgas novada Īvandes pagasta z.s. “Zāģeri”.
  01.10. Starptautiskā senioru diena, kuru atzīmēs arī LVB, organizējot pēcpusdienu LVB biroja ēkā – Jelgavā, Zemgales prospektā 9. Pasākuma sākums pl.14 . Aicinu visus seniorus neatkarīgi no statusa biedrībā pieteikt savu dalību pasākumā. Zvanot uz biroju t.28361203.
  01.10. noslēdzās Rallijs-2021. Pirmie rallija dalībnieki ir sasnieguši finišu, iesniedzot( atsūtot) rallija apmeklētos kontrolpunktus un foto apliecinājumus, bet LVB birojs līdz 18.10. 2021. gaida visu rallija dalībnieku kontrolpunktu apmeklējuma sarakstu un fotogrāfijas, iesūtot birojā uz e-pastu lvb@lvb.lv
   
  Valdis Šmēliņš
  LVB valdes priekšsēdētājs


Jaunākās ziņas

 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Esam atkal aplikti ar ierobežojumiem. Atkal varam vainot kādu vai kādus, kuri ierobežo mūsu brīvību, tiesības un vēlmes. Taču neviens nerunā par to kā dzīvosim tālāk, kā atveseļosim sabiedrību, ekonomiku, kā panāksim citas Eiropas valstis, kuras sākušas dzīvot ierasto dzīvi pēc Covid-19 pandēmijas. Kur palikusi mūsu atbildība, mūsu patriotisms, mūsu izglītība? Šodien saņēmu informāciju, ka no Covid-19 miris kāds man zināms cilvēks. Kad lasi par saslimušajiem un mirušajiem no Covid-19, liekas ierasta lieta, jo katrs no mums ir mirstīgais. Bet uzzinot par zināmu cilvēka bezjēdzīgu nāvi, tas liek aizdomāties, vai tiešām nāve ir vērtīgāka par iespēju izdzīvot vakcinējoties. Tā ir tā katra brīvā izvēle. [vairāk]
 • LVB 100 GADES KONFERENCE
  Esam iegājuši LVB 100 gades pasākuma finiša taisnē. Gads ir bijis ne tikai ļoti intensīvs, bet arī interesants. Kas attiecās uz LVB 100 gades noslēdzošo lielo pasākumu 29. oktobrī (dienas kārtība) un 30. oktobrī (dienas kārtība). Savukārt par dalības maksu lasiet šeit.

  Tāpat atgādinām, ka reģistrēšanās LVB 100 gades konferencei par samazināto maksu ir pagarināts termiņš līdz 14.10.2021.
  Pēdējā reģistrēšanās diena LVB 100 gades konferencei 22.10.2021.
    [vairāk]
 • INFORMĀCIJA MEDIJIEM
  Starptautisks pētījums: nepieciešams uzlabot mīļdzīvnieku slimību uzraudzību savlaicīgai, ar barību saistītu saslimšanas risku identificēšanai. [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2021