„Vetklīnika24” No 2021. gada 21. septembra mūsu durvis ir nemitīgi vaļā, katram, kam ir nepieciešama mūsu palīdzība!

 • Labdien, cienījamie kolēģi!
  Raksta Jums „Vetklīnika24” kolektīvs. Ņemot vērā, ka mūsu Latvijas veterinārārstu kopiena ir skaitā neliela un savā starpā ļoti labi pazīstama, vienkāršāk sakot „Visi visus pazīst”, domājam, ka daļa no Jums par mums jau ir dzirdējusi vai pat redzējusi, otrai daļai par mums nav nekādas ziņas. Tāpēc ar šo vēstuli vēlamies paši par sevi pastāstīt.
  Mēs „Vetklīnika24” atrodamies Rīgā, Dzelzavas ielā 15.
  Esam diennakts klīnika, kuras pamatdarbība ir neatliekamas veterinārmedicīniskas palīdzības sniegšana un kas nav orientēta uz plānveida izmeklējumu vai operāciju veikšanu un nepiedāvā daudzus ikdienā ierastus pakalpojumus. Mūsu durvis būs atvērtas jebkurā diennakts laikā un mūsu komanda vienmēr būs gatava sniegt kvalitatīvu pirmo palīdzību akūtos gadījumos, stabilizēt dzīvniekus smagā stāvoklī un nodrošināt tiem intensīvu aprūpi un atbilstošu vidi. Klīnika ir aprīkota ar atsevišķu neatliekamās palīdzības bloku, kas ir pieejams jebkurā laikā neatkarīgi, no klīnikā saplānotās darba dienas. 
  Ikdienā piedāvājam arī  terapeitiskas un ķirurģiskas konsultācijas, tai skaitā gastroenteroloģiskas, dermatoloģiskas, stomatoloģiskas, ortopēdiskas, neiroloģiskas un uzvedības problēmu konsultācijas.

  No 2021. gada 21. septembra mūsu durvis ir nemitīgi vaļā, katram, kam ir nepieciešama mūsu palīdzība!
  Esam atvērti komunikācijai un sadarbībai, ja rodas tāda nepieciešamība! Par references pacientiem smagā stāvoklī lūdzam iepriekš informēt klīnikas administrāciju un sniegt informāciju par jau iepriekš veiktajiem izmeklējumiem un ārstēšanu! Būsim priecīgi sadarboties ar katru no Jums!

  Cieņā „Vetklīnika24” kolektīvs.

 • Komentēšanas iespējas ir slēgtas!

Jaunākās ziņas

 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Esam atkal aplikti ar ierobežojumiem. Atkal varam vainot kādu vai kādus, kuri ierobežo mūsu brīvību, tiesības un vēlmes. Taču neviens nerunā par to kā dzīvosim tālāk, kā atveseļosim sabiedrību, ekonomiku, kā panāksim citas Eiropas valstis, kuras sākušas dzīvot ierasto dzīvi pēc Covid-19 pandēmijas. Kur palikusi mūsu atbildība, mūsu patriotisms, mūsu izglītība? Šodien saņēmu informāciju, ka no Covid-19 miris kāds man zināms cilvēks. Kad lasi par saslimušajiem un mirušajiem no Covid-19, liekas ierasta lieta, jo katrs no mums ir mirstīgais. Bet uzzinot par zināmu cilvēka bezjēdzīgu nāvi, tas liek aizdomāties, vai tiešām nāve ir vērtīgāka par iespēju izdzīvot vakcinējoties. Tā ir tā katra brīvā izvēle. [vairāk]
 • LVB 100 GADES KONFERENCE
  Esam iegājuši LVB 100 gades pasākuma finiša taisnē. Gads ir bijis ne tikai ļoti intensīvs, bet arī interesants. Kas attiecās uz LVB 100 gades noslēdzošo lielo pasākumu 29. oktobrī (dienas kārtība) un 30. oktobrī (dienas kārtība). Savukārt par dalības maksu lasiet šeit.

  Tāpat atgādinām, ka reģistrēšanās LVB 100 gades konferencei par samazināto maksu ir pagarināts termiņš līdz 14.10.2021.
  Pēdējā reģistrēšanās diena LVB 100 gades konferencei 22.10.2021.
    [vairāk]
 • INFORMĀCIJA MEDIJIEM
  Starptautisks pētījums: nepieciešams uzlabot mīļdzīvnieku slimību uzraudzību savlaicīgai, ar barību saistītu saslimšanas risku identificēšanai. [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2021