Informē LVB valdes priekšsēdētājs

 • Klāt ābolu laiks. Sagaidītas arī pirmās rudens salnas. Esam aktīvi ikdienas darbos, bet tikpat aktīvs ir koronovīruss un saslimstība ar Covid-19 pieaug, kas rada mūs bažīgus, domājot par klātienes zinātnisko konferenci 29.oktobrī Jelgavas kultūras namā. Pie vissliktākā scenārija konference pilnībā visiem tās dalībniekiem notiks videokonferences režīmā. Tā ir labā ziņa, jo 29.-30.oktobrī zinātniskā konference veltīta LVB simtgadei – BŪS!
  Visa informācija par 29.-30.oktobra zinātnisko konferenci pieejama sadaļā pasākumi. Precīzi ir zināma 29.oktobra dienas kārtība, bet 30.oktobra dienas kārtība dažās sekciju grupās vēl tiek precizēta, jo nav skaidrība par dažu ārvalstu lektoru dalību konferencē. Visos neskaidros jautājumos, lūdzu, zvaniet uz LVB biroju, kur saņemsiet precīzu un izsmeļošu informāciju. Konferences dienas kārtība un dalības maksas.
  06.09. pl.10 zoom platformā notiks FVE rīkota darba sanāksme par antibiotiku izvēles kritērijiem zāļu regulas Deleģētā aktā. Sanāksmē no LVB piedalīsies Ieva Līva un Gundega Mičule.
  08.09. pl.10 LR Saeimas Tautsaimniecības komisijas sēde, kurā skatīs  likumprojektu „Grozījumi Veterinārmedicīnas likumā”. (Uz 1.lasījumu) LVB šajā komisijas sēdeē pārstāvēs Mazo dzīvnieku veterinārārstu sekcijas vadītājas vietniece Lita Konopore.
  Noslēgusies mājas lapas augusta aptauja. Aptaujā bija jātabild uz jautājumu”Vai savā praksē ievērojiet biodrošibu?”. 39% atbildēja, ka cenšas to ievērot, 37% ievēro biodrošību, 10% neievēro biodrošību,7% ne vienmēr ievēro, jo tas ir pārāk apgrūtinoši.
   
  Valdis Šmēliņš
  LVB valdes priekšsēdētājs


Jaunākās ziņas

 • „Vetklīnika24” No 2021. gada 21. septembra mūsu durvis ir nemitīgi vaļā, katram, kam ir nepieciešama mūsu palīdzība!
  Labdien, cienījamie kolēģi!
  Raksta Jums „Vetklīnika24” kolektīvs. Ņemot vērā, ka mūsu Latvijas veterinārārstu kopiena ir skaitā neliela un savā starpā ļoti labi pazīstama, vienkāršāk sakot „Visi visus pazīst”, domājam, ka daļa no Jums par mums jau ir dzirdējusi vai pat redzējusi, otrai daļai par mums nav nekādas ziņas. Tāpēc ar šo vēstuli vēlamies paši par sevi pastāstīt. [vairāk]
 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Palasot gan interneta publikācijas, gan komentārus un paskatoties televīzijas ziņu pārraides, rodas sajūta, ka cilvēce jūk prātā. Nav nepieciešamas ne kara šausmas, dabas stihijas vai terorakta briesmas, lai cilvēce pati sevi pakļautu iznīcībai. Mediķi izmisīgi cīnas par katra cilvēka izdzīvošanu vēlas viņš to vai nē. Tāda ir katra mediķa misija uz šīs planētas, ko sauc par Zemi. Politiķi izmanto situāciju un gvelž stulbības, jo viņiem svarīgi vairot savu labklājību un popularitāti neatkarīgi no tā cik cilvēku mirst. Bet katrs sabiedrības indivīds spriež un domā pēc savas saprašanas. Vīrusi, baktērijas un parazīti dzīvo, attīstās un pilnveidojas, jo viņus neregulē ne politiskie lēmumi, ne pašu spēja spriest vai domāt. [vairāk]
 • IN MEMORIAM
  2021.gada 11.septembra rītā reizē ar pirmajiem atvasaras saules stariem no mums atvadījās un pa mūžības ceļu aizgāja ilgadīga Ventspils veterinārās laboratorijas vadītāja, aktīva LVB Ventspils nodaļas biedre, veterinārārste Dzidra Boķe. [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2021