VIC vebināri novembrī

 • VIC ir uzsākta reģistrācija 25.11.2020. bezmaksas vebināram "EU Pasu aizpildīšanas kārtība, dažādas situācijas, jautājumi-atbildes; Aktualitātes mājas (istabas) dzīvnieku pārvietošanā no trešajām valstīm." 
  Tāpat atgādinām, ka kursi sertifikāta iegūšanai "Radiācijas drošība rentgenodiagnostikā" norisināsies jau šo piektdien, 13.11. no 9:00-15:30 (17:00)
   
  Sīkāk skatiet zemāk vai mūsu mājas lapā www.vicinfo.lv
   
  Datums un laiks.
   
  Tēma, reģistrācijas saites.
   
  Lektori.
  28.10. (Pieejams ieraksts)
  BEZMAKSAS- nepieciešama reģistrācija.
  Klīnisko gadījumu garā pēcpusdiena ZOOMā.
  PROGRAMMA ŠEIT!
  REĢISTRĀCIJA ŠEIT!
  Inga Bauģe, Kristīne Drevinska, Ilze Dūzena, Signe Gorbāne, Elīna Kaņka, Jevgēnija Kondratjeva, Dana Laizāne, Nauris Laizāns, Ginta Lorence, Līga Mačeniene, Ilze Matīsa Van Houtana, Olga Ponomarjova, Olga Rabočaja, Sofija Šudjajeva un Armands Vekšins! Sīkāka informācija par lektoriem atrodama mūsu Facebook lapā!


  5.(pieejams ieraksts),12. un 19. novembrī.
  (trīs secīgas ceturtdienas no 18:30-20:00)
  Zoom platformā


  3 Vebināri Anestezioloģijā.
  PROGRAMMA ŠEIT!
  REĢISTRĀCIJA ŠEIT!
   


  Laura Voiko
   
  13.11.2020. 9:00-15:30(17:00)
  ZOOM PLATFORMĀ bez ieraksta
   

  “Radiācijas drošība rentgenodiagnostikā – kursi sertifikāta iegūšanai.”
  Iespējams piedalīties apmācībās arī bez testa kārtošanas!
  PROGRAMMA ŠEIT!
  REĢISTRĀCIJA ŠEIT!

   
  Armands Vekšins
  Aleksandrs Ozols
  Olga Ponomarjova
  Nauris Laizāns
   
  25.11.2020. (Trešdiena) no 14:00-17:00
  BEZMAKSAS- nepieciešama reģistrācija.
  Zoom platformā. Būs pieejams ieraksts.
   
   
  Vebinārs “EU Pasu aizpildīšanas kārtība, dažādas situācijas, jautājumi-atbildes; Aktualitātes mājas (istabas) dzīvnieku pārvietošanā no trešajām valstīm.”
  Reģistrācija ŠEIT!

   
   
  Mairita Riekstiņa (PVD)
  Iveta Zemniece (PVD)


 • Komentēšanas iespējas ir slēgtas!

Jaunākās ziņas

 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Pavisam klusi un nemanāmi klāt svētais Adventes laiks. Šobrīd pietrūkst saules, mazliet sniega baltuma un pierastā sabiedrības čupošanās. Bet esot vienam ar sevi vai savu ģimeni, atliek laika vairāk pārdomām, jaunu mērķu un uzdeumu uzstādīšanai. Birojā norit darbs pie biļetena "Veterinārais Žurnāls" ziemas nummura izdošanas, kas pie katra biedra nonāks ap Ziemassvētkiem. Žurnāla redaktore Dace Upeniece kopā ar redkolēģiju cītīgi strādā pie biļetena satura veidošanas nākotnē, plāno kā samazināt biļetena izdošanas izdevumus un kā piesaistīt materiālu publicētājus. Novembra mājas lapas aptauja "Vai apmierina "Veterinārā Žurnāla" saturs?" parādīja, ka 43% no aptaujas dalībniekiem saka, ka viņus apmierina, bet vēlas lasīt vairāk klīnisko gadījumu aprakstus. 39% aptaujas dalībnieku saka, ka viņus apmierina esošais saturs, bet 12% aptaujas dalībnieku neapmierina tas, ko viņi var izlasīt biļetenā. 6% aptaujā piedalījušies saka, ka viņi vispār nelasa biļetenu. 
    [vairāk]
 • Kultūra, gaļa un kultivēta gaļa .
      Novembra mēnesī notika vebinārs par kukaiņu izmantošanu gan dzīvnieku uzturā , gan cilvēku pārtikā kā vērtīgu olbaltumavotu, tuvākos gados izstrādājot arī regulējumu šai darbībai Eiropas Savinības normatīvajos aktos. Arvien biežāk runājam par dažādām ekoloģiskām problēmām, par planētas pārapdzīvotību, par zoonozēm, kas draud izraisīt pandēmijas utt. Tādēļ piedāvāju zinātnieka Kristofera Dž. Braienta rakstu par jaunāko zinātnes pētījuma objektu – kultivētas gaļas iegūšanu no dzīvnieku šūnām - Dzīvnieku zinātnes žurnālā ( 98. sējums, 8. izdevums, 2020. gada augusts). [vairāk]
 • LVB Goda biedram Andrejam Feldvēberam – 110
  Andrejs dzimis 1910.gada 28.novembrī Valkā. Mācījies Valkas pamatskolā un pēc tam vidusskolā. 1929.gadā iestājās LU Veterinārmedicīnas fakultātē. Studiju gadi ievilkās dažādu iemeslu dēļ un Andrejs studijas VMF pabeidza 1940.gadā.  [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2020