AS Dimela Veta Latvija paziņo par nosaukuma maiņu.

 • AS Dimela Veta Latvija paziņo par nosaukuma maiņu.
  AS Dimela Veta Latvija – veterināro zāļu un pakalpojumu, lopkopības produktu, fermu inventāru un mīļdzīvnieku produktu vairumtirdzniecības izplatītājs – šodien ir paziņojis par uzņēmuma nosaukuma maiņu. 2020.gada 12.oktobrī uzņēmuma nosaukums tiek mainīts uz AS Dimedium Latvija. Izmaiņas stājas spēkā nekavējoties.
  AS Dimedium Latvija pieder AS Dimedium Group (iepriekš AS Dimela). Vienota zīmola ieviešana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā atspoguļo uzņēmuma attīstību un nākotnes vīziju, kuras pamatā ir piedāvāt klientiem arvien pilnvērtīgāku un mūsdienīgāku produktu un pakalpojumu portfeli.
  Līdz ar šīm izmaiņām tiek iepazīstināts jaunais uzņēmuma logo, kā arī drīzumā darbību uzsāks jauna uzņēmuma mājas lapa www.dimedium.lv, kurā uzsvars tiks likts uz inovatīviem fermu risinājumiem un pasaules prakses labākajiem piemēriem.
  Uzņēmuma darbinieki un adrese paliek nemainīgi.
  Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ansis Kuplis par nosaukuma maiņu saka: „Lai uzsvērtu mūsu kopīgo vēsturi un vēlmi arī turpmāk strādāt dzīvnieku veselības labā un attīstīties Baltijas mērogā, vienota zīmola ieviešana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir loģisks solis. Uzsākot šo procesu, vēlamies pateikties mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Bez Jūsu lojalitātes un atbalsta tas nebūtu iespējams. Esam apņēmības pilni turpināt iesākto veiksmīgo sadarbību ar Jums visiem.”
  Mūsu darbības pamatā ir rūpes ne tikai par dabas, sabiedrības un tirgus vērtībām, bet arī par mūsu darbinieku, klientu un biznesa partneru interesēm. Pateicoties gandrīz 29 gadu ilgajai pieredzei, varam turpināt sniegt savu ieguldījumu Latvijas lauksaimniecības, veterinārmedicīnas un mīļdzīvnieku labturības attīstībā.
  Lai uzzinātu vairāk par AS Dimedium Latvija, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.dimedium.lv
  Lai iegūtu vairāk informācijas par šo paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar:
  AS Dimedium Latvija
  Ansis Kuplis
  Valdes priekšsēdētājs
  Tālr.: +371 278 780 28
  E-pasts: ansis.kuplis@dimedium.lv


 • Komentēšanas iespējas ir slēgtas!

Jaunākās ziņas

 • LVB Goda biedrei Olgai Lušņevskai -110
   Olga Lušņevska dzimusi 1911.gada 19.jūlijā Rīgā strādnieku Anāņiču ģimenē. Ģimenes rocība nebija liela, tādēļ Olga jau no bērnības zināja, ko nozīmē sūri strādāt, lai nopelnītu sev iztiku. Neskatoties ne uz kādām grūtībām ģimene Olgu Lušņevsku pēc Rīgas pamatskolas un vidusskolas absolvēšanas atbalstīja 1932.gadā uzsākot studijas Latvijas Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē`.  [vairāk]
 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Ilgi gaidījām siltumu, un sagaidījām ilgstošu karstumu, kas jau nogurdinājis gan ikvienu no mums, gan dzīvniekus. Sarunās ar kolēģiem satraukumu rada fakts, ka ir pieaudzis to pacientu skaits veterinārārstiem, kuriem uzstādīta diagnoze ķermeņa pārkaršana – hipertermija. Cilvēks pats cīnoties ar karstuma izraisīto nogurumu, piemirst parūpēties par dzīvniekiem, kas nav pieļaujama. Tādēļ aicinu ikvienu veterinārārstu atgādināt, lai katra dzīvnieka saimnieks izvairās no sava dzīvnieka ilgstošas uzturēšanās tiešos saules staros,  nevest dzīvniekus pastaigās pa ielas segumu, bet labāk zālāju, izvēloties rīta un vakara stundas. Visu laiku nodrošināt pieeju vēsam ūdenim. Tas pats attiecas uz lauksaimniecības dzīvniekiem – govīm, aitām,zirgiem utt. Uz biedrību zvana satraukušies dzīvnieku īpašnieki un vaicā kā pasargāt govis no dunduriem, kuri lielā karstuma dēļ šķiet arī šogad īpaši aktīvi. Daudz variantu nav. Viens ir dzīvniekus pa dienas vidu turēt labi ventilējamās kūtīs, nojumēs, kā arī tos apstrādājot ar repelentiem, kas pamatā satur ēteriskās eļļas. Karstumā  būsim piesardzīgi paši un rūpēsimies par mājdzīvniekiem. [vairāk]
 • Mentorings
  Doma vai ideja par mentoringa procesa uzsākšanu Latvijā nāca no LVB Goda biedra un LVB Zirgu veterinārārstu sekcijas vadītāja Jura Tolpežņikova. Mentorings veterinārmedicīnā ir pietiekami izplatīts process citviet Eiropā un pasaulē. Mums tas ir jauns process, kura ieviešana un iedzīvināšana noteikti prasīs laiku. Bet šis process noteikti sagatavos topošo veterinārmediķi labāk un profesionālāk darbam veterinārmedicīnā, kā arī atvieglos jaunajam speciālistam ātrāk iedzīvoties profesijas ikdienā, absolvējot Veterinārmedicīnas fakultāti. [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2021