AS Dimela Veta Latvija paziņo par nosaukuma maiņu.

 • AS Dimela Veta Latvija paziņo par nosaukuma maiņu.
  AS Dimela Veta Latvija – veterināro zāļu un pakalpojumu, lopkopības produktu, fermu inventāru un mīļdzīvnieku produktu vairumtirdzniecības izplatītājs – šodien ir paziņojis par uzņēmuma nosaukuma maiņu. 2020.gada 12.oktobrī uzņēmuma nosaukums tiek mainīts uz AS Dimedium Latvija. Izmaiņas stājas spēkā nekavējoties.
  AS Dimedium Latvija pieder AS Dimedium Group (iepriekš AS Dimela). Vienota zīmola ieviešana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā atspoguļo uzņēmuma attīstību un nākotnes vīziju, kuras pamatā ir piedāvāt klientiem arvien pilnvērtīgāku un mūsdienīgāku produktu un pakalpojumu portfeli.
  Līdz ar šīm izmaiņām tiek iepazīstināts jaunais uzņēmuma logo, kā arī drīzumā darbību uzsāks jauna uzņēmuma mājas lapa www.dimedium.lv, kurā uzsvars tiks likts uz inovatīviem fermu risinājumiem un pasaules prakses labākajiem piemēriem.
  Uzņēmuma darbinieki un adrese paliek nemainīgi.
  Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ansis Kuplis par nosaukuma maiņu saka: „Lai uzsvērtu mūsu kopīgo vēsturi un vēlmi arī turpmāk strādāt dzīvnieku veselības labā un attīstīties Baltijas mērogā, vienota zīmola ieviešana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir loģisks solis. Uzsākot šo procesu, vēlamies pateikties mūsu klientiem un sadarbības partneriem. Bez Jūsu lojalitātes un atbalsta tas nebūtu iespējams. Esam apņēmības pilni turpināt iesākto veiksmīgo sadarbību ar Jums visiem.”
  Mūsu darbības pamatā ir rūpes ne tikai par dabas, sabiedrības un tirgus vērtībām, bet arī par mūsu darbinieku, klientu un biznesa partneru interesēm. Pateicoties gandrīz 29 gadu ilgajai pieredzei, varam turpināt sniegt savu ieguldījumu Latvijas lauksaimniecības, veterinārmedicīnas un mīļdzīvnieku labturības attīstībā.
  Lai uzzinātu vairāk par AS Dimedium Latvija, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.dimedium.lv
  Lai iegūtu vairāk informācijas par šo paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar:
  AS Dimedium Latvija
  Ansis Kuplis
  Valdes priekšsēdētājs
  Tālr.: +371 278 780 28
  E-pasts: ansis.kuplis@dimedium.lv


 • Komentēšanas iespējas ir slēgtas!

Jaunākās ziņas

 • INFORMĀCIJA MEDIJIEM
  Triāža Latvijas veterinārajās klīnikās-kas par to jāzina katram mīļdzīvnieka īpašniekam.
   
  Triāža jeb prioritizēšana ir process, ko izmanto, lai šķirotu pacientus pēc prioritātēm attiecībā uz medicīniskās palīdzības saņemšanu, ir samērā jauna pacientu šķirošanas sistēma pat Latvijas klīnikās.
  Veterinārmedicīnā nepieciešamība pēc diskusijas par  triāžu radās  tikai sākoties covid-19 uzliesmojumam. Pirmā valsts, kura pasludināja triāžu veterinārmedicīnā par obligātu, bija Lielbritānija. [vairāk]
 • Informē LVB valdes priekšsēdētājs
  Lēnām atgriežamies pie attālinātiem ikdienas procesiem - sapulcēm, sēdēm,darba grupām un arī paša ikdienas darba . LVB šobrīd vēl strādā klātienes režīmā, ievērojot visus piesardzības principus - roku dezinfekcija, 2 m distance, sejas maskas. Tomēr aicinu katru LVB biroja apmeklētāju būt atbildīgam un birojā ierasties tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Izmantosim telefona zvanus, e-pastu un citas attālinātās saziņas līdzekļus. LVB turpina pildīt valsts deleģētās funkcijas, veicot gan veterinārās prakses sertifikāciju, gan veterināro zāļu izplatīšanas sertifikāciju klātienē, ievērojot telpas platību, lai nodrošinātu 2 m distanci.
  20. oktobrī plkst. 08.30. notiks LR Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde, kurā tiks izskatīts Likumprojekts “Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā”, kurā LVB pārstāvēs Mazo dzīvnieku veterinārārstu profesionālās sekcijas vadītājas vietniece Lita Konopore.
  21.oktobrī pl.13 notiks attālināta LVB Veterināro zāļu izplatīšanas sertifikācijas komisijas sēde.
  LVB administrācija ir pabeigusi LVB nodaļu inventerizāciju un šobrīd LVB esošās nodaļas ir publicētas mājas lapā. Taču šis saraksts ir papildināms, ja kāda nodaļa izdomā aktivizēties un piesaka savu darbību LVB administrācijai, iesniedzot nodaļas nolikumu un dalībnieku sarakstu.
    [vairāk]
 • Senā meža dravniecība.
  Kopš neatminamiem laikiem mūsu senči līdzās zemkopībai, lopkopībai un zvejniecībai nodarbojušies vēl ar dravniecību, iegūstot biškopības produktus – medu, vasku.
            Medus, vasks savā laikā ļoti augstu kotējies gan kā pārtikas produkts, kā nekā pirmā saldviela, gan tirgus prece. Ne velti medu, vasku tirdzniecībā pietuvināja dārgajām kažokādām u. c. precēm. Pēc vaska liels pieprasījums bija baznīcās. No vaska lēja sveces, izmantoja ziedojumiem, pareģojumiem un citiem pagāniskiem rituāliem. Vasku it plaši pielietoja amatniecībā. [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2020