Informē LVB valdes priekšsēdētājs

 • Siltais un pietiekami mitrais laiks ir veicinājis sēņu augšanu mežā,palielinot arī meža apmeklētāju skaitu. Bet tas rada uzmanīgus un bažīgus veterināŗārstus par biodrošību cūku novietnēs, domājot par Āfrikas cūku mēri . 
  No 5.-7. novembrim Prāgā bija plānota EVF asambleja, bet Covid - 19 aktivizēšanās Eiropā, šonedēl paziņoja par šī pasākuma atcelšanu klātienē, ieplānojot to video konferenču formā. Rudens sēdes laikā ir plānota pārskatīt līdzšinējo dalībvalstu biedru naudas maksājumu apmērus un citus svarīgus jautājumus gan organizatoriskos, gan profesionālos. Tam visam ir vēl laika, bet LVB valdes līmenī uzsāks diskusijas par dažiem EVF izvirzītiem jautājumiem.
  LVB ir uzsākusi darbu pie kvalifikācijas punktu sistēmas maiņas un veterinārās sertifikācijas jaunu tēmu un jautājumu izstrādes. Īpaši gribu izcelt Zirgu veterinārārstu sekciju, kura šajā jautājumā iesaistījusies ļoti aktīvi.
  Piektdien 11.09. piedalījos LVB Liepājas nodaļas sapulcē, kurā par nodaļas jauno vadītāju ievēlēja Gati Kalniņu. Saņēmu vērā ņemamus priekšlikumus un ierosinājumus, ko noteikti LVB administrācija ņems vērā.Bet citām nodaļām, ja rīkojat sapulces vai kopā sanākšanas, ziņojiet, lūdzu, LVB administrācijai un mēs labprāt aizbrauksim, lai pastāstīstu par aktualitātēm LVB un uzklausītu jūs.
  Pirmdien 14.09. piedalīšos Tvriga24 raidījumā Dr.Apinis, kurš tiešajā ēterā sāksies pl.13.
  Mazliet ar bažām, bet lielām cerībām gaidu 16.09. l/s dzīvnieku veterinārārstu sekcijas sapulci. Šī profesionālā sekcija ir pietiekami liela, bet jau pusgadu ir bez vadības, kad līdzšinējais vadītājs veterinārārsts Toms Martinsons LVB valdei uzrakstīja atteikumu vadīt sekciju. Toms formāli skaitās vēl sekcijas vadītājs, bet de facto sekcija ir bez tās. Liels paldies Tomam par līdzšinējo darbu vadot sekciju un novēlu veiksmīgu profesionālo turpmāko izaugsmi. Man ļoti gribētos cerēt, ka izdosies ievēlēt vadītāju, kurš varēs "sapurināt" lauku veterinārārstus, jo darāmā šajā jomā patiesi ir pietiekami daudz. Bet no savas un administrācijas puses varu apsolīt palīdzību visās iespējamās formās.

  Valdis Šmēliņš
  LVB valdes priekšsēdētājs


Jaunākās ziņas

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2020