PAZIŅOJUMS PAR IZMAIŅĀM VETERINĀRO APLIECĪBU IZSNIEGŠANAS KĀRTĪBĀ

 • Informējam, ka no 2019.gada 24.decembra suni ir jāapzīmē ar mikročipu un viņam drīkst izsniegt  tikai ES noteikta parauga mājas (istabas) dzīvnieka PASI*. Šādas pasības nosaka izmaiņas “Veterinārmedicīnas likumā” no 2019.gada 24.decembra.
  Tas nozīmē, ka vakcinācijas APLIECĪBAS turpmāk  no LVB ir jāiegādājas kaķiem, seskiem  u.c. mīļdzīvniekiem (izņemot suņus!!!), kurus neesat apzīmējuši  ar mikročipu un ar kuriem  kopā nav nolūka šķērsot Latvijas robežu.
  Līdz šim izsniegtās APLIECĪBAS būs derīgas visu suņa mūžu, tāpēc tās nav jāmaina pret PASI!

  *mājas (istabas) dzīvnieka pase - lolojumdzīvnieka identifikācijas dokuments, kas sagatavots atbilstoši Komisijas 2013. gada 28. jūnija īstenošanas regulas (ES) Nr. 577/2013 par identifikācijas dokumentu paraugiem suņu, kaķu un mājas sesku nekomerciālai pārvietošanai, teritoriju un trešo valstu saraksta izveidošanu un par deklarāciju formas, izkārtojuma un valodas prasībām atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulā (ES) Nr. 576/2013 paredzētajiem konkrētiem nosacījumiem (turpmāk - Komisijas īstenošanas regula Nr. 577/2013) 3. panta 1. punkta prasībām."
  PASES izplata Pārtikas un Veterinārā dienesta teritoriālajās pārvaldēs.

 • Komentēšanas iespējas ir slēgtas!

Jaunākās ziņas

 • LVB valdes sēde
  2020. gada 24. janvārī plkst. 12:00, LVB telpās, Jelgavā, Zemgales prospektā 9-6, 2. stāvā notiks LVB valdes sēde. [vairāk]
 • Sēru vēsts: miris veterinārārsts Roberts Neicinieks
  Katrs sava liktens ziņā,
  Viens vien mūžs mums katram dots.
  (D.Avotiņa)
   
  Mūžībā aizgājis veterinārārsts Roberts Neicinieks. (01.01.1934-13.01.2020)
  Izvadīšana 18.01.2020 plkst.12:00 no Madonaspilsētas kapiem.
   
  Izsakām visdziļāko līdzjūtību un skumju brīdī esam kopā ar tuviniekiem.
  LVB Madonas nodaļas veterinārārsti [vairāk]
 • Aicinājums veterinārārstiem
  Cik liela izpratne par post mortem apskates nozīmi ir Latvijā? Vai veterinārārsta darbs dzīvnieku kautuvēs un dzīvnieku izcelsmes pārtikas ražošanas uzņēmumos ir prestižs? Vai veterinārārsta darbs dzīvnieku kautuvēs ir novērtēts ar labu atalgojumu? Šādus un līdzīgus jautājumus noteikti uzdod sev un saviem kolēģiem ikviens veterinārārsts, kurš vēlētos strādāt dzīvnieku kautuvē par valsts pilnvaroto veterinārārstu.  [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2020