Sēru vēsts: miris akad. A. Jemeļjanovs

 • No mums šķīries ilggadējs Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskā institūta mācībspēks, LLU Biotehnoloģijas un veterinārmedicīnas zinātniskā institūta „Sigra” direktors, LZA akadēmiķis, LLMZA loceklis, Ņujorkas Zinātņu akadēmijas loceklis
  Dr.med.vet., Dr.habil.agr., emeritētais profesors Aleksandrs Jemeļjanovs 05.02.1938 - 09.03.2019.
  Sestdien, 9. martā, 81 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis, viens no Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas dibinātājiem un ilggadīgs viceprezidents, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes profesors.  
  A. Jemeļjanovs bija LZA īstenais loceklis (akadēmiķis) (1999), LZA Ķīmijas, bioloģijas un medicīnas nodaļas Padomes loceklis, LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas Padomes loceklis, viens no Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas dibinātājiem (LLMZA) (1992) un ilggadīgs viceprezidents, LLMZA Pārtikas un veterinārmedicīnas zinātniskās nodaļas vadītājs (2002-2004), Latvijas Valsts lopkopības un veterinārijas zinātniskā pētniecības institūta "Sigra" direktors un Ņujorkas Zinātņu akadēmijas loceklis (1995).
  Atvadīšanās no akad. A. Jemeļjanova notiks ceturtdien, 14. martā, plkst. 15.00 no Siguldas kapu jaunās kapličas.

   


Jaunākās ziņas

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2019