2016. gada rudens (#3)

 • ▶ ZINĀTNE UN PRAKSE
  • DR. ILZE MATĪSE-VAN HOUTANA, IVARS LŪSIS, INGA PIGIŅKA-VJAČESLAVOVA, DACE STANKEVIČA, ALEKSANDRS OZOLS UN KRISTĪNE DREVINSKA. Suņu megaesophagus/polineiropātijas uzliesmojuma izpēte zem lupas – atskaite par paveikto, atrasto un turpmāko
  • KRISTĪNE DREVINSKA. Limfocitāras leikēmijas klīniskais gadījums
  • JEVGĒNIJA KONDRATJEVA, AĻINA LUBŅINA. Suņu demodekozes diagnostika un ārstēšana
  • DANA LAIZĀNE. Zirgu multinodulāra pulmonāra fibroze
  • JANETE ZUTE. Ektoparazītu un endoparazītu invāzijas salīdzinājums komerciāli un mazos ganāmpulkos audzētām dējējvistām
  • NIKOLAJS OBORINS, INGA BIRNE. Tīģerim Odinam diagnosticēta Fallota tetrāde
  ▶ MUMS RAKSTA
  • KASPARS KOVAĻENKO. Par profesoru emeritus Dr. med. vet. Edgaru Liepiņu
  • HARALDS GAILIŠS. 45 ātrie jautājumi jubilāram Aivaram Brokam
  ▶ LVB KOMISIJĀS Sertifikācijas komisijas lēmuma elektroniska saskaņošana
  ▶ LVB SEKCIJĀS
  • AIGARS BRIŅĶIS, LINDA JAKUŠENOKA. Seminārs ar praktiskajiem darbiem ortopēdijā
  ▶ SVEICAM
  ▶ LĪDZJŪTĪBA

  • Žurnālu lejuplāde pieejama biedriem!

Veterinārais Žurnāls 2018

2018. gada ziema #4   (4.00 KB) 
Žurnāla pirmajās labās, kā vienmēr žurnāla redaktores uzruna mums, pēc kurām seko īss ieskāts LVB administrācijas darba gaitās.
Tā pat ieskatīsimies 2018. gada no  8. līdz 10. novembra Eiropas Veterinārārstu federācijas 2018. gada rudens Ģenerālā asamblejas norisei, kura šogad notika Romā, kur LVB parstāvēja Valda Sējāne (EVERI Valdes locekle) un Gundega Mičule (Dr.med.vet.,LVB deliģētā pārstāve FVE).
Zemkopības ministrijas informācija par veterināro zāļu regulu, kura tiks papildināta turpmākajos Veterinārajos žurnālu numuros.
2018. gada rudens (#3)   (12.34 MB) 
Šajā žurnāla numurā uzzināsiet vai suns ir visēdājs vai tomēr gaļēdājs.
Ieskats 2018. gada 13. septembra Zemkopības ministrijā notikušā seminārā par dzīvnieku atbilstību transportēšanai uz kautuvi. 
Esam sagatavojuši interesantu rakstu par Mycoplasma bovis kā mastīta, pneimonijas, artrīta un dzimumorgānu slimību ierosinātājs liellopiem, kā arī, citus interesantus rakstus.
2018. gada vasara (#2)   (10.01 MB) 
Ko Latvijas veterinārārsti domā par veterināro zāļu pieejamību un kādi ir viņu ieteikumi situācijas uzlabošanai?  Dr. Arbidāns dalās savā redzējumā par veterinārās prakses veidošanu un attīstīšanu.  Numura sākumā atradīsiet ieskatu šī gada absolventu izlaidumā un FVE Ģenerālajā asamblejā Bergenā.  Klīnisko gadījumu sadaļā lasiet par ārējās auss iekaisuma diagnostiku suņiem un par endoparazītu lomu elpceļu slimību izraisīšanā kaķiem.
2018. gada pavasaris (#1)   (10.87 MB) 
Par veterināro zāļu blakusparādībām un farmakovigilanci kaimiņvalstīs uzzināsiet FVE ziņojumā. No Latvijas ziņojumu par zāļu blaknēm nav, bet frančiem ir lielākais ziņojumu skaits Eiropā. Vai Latvijā lietotās zāles tik ļoti atšķiras no Francijā lietotajām?  Šajā žurnālā varat lasīt arī par LVB pilnsapulces norisi, par lāzerterapijas pielietošanu veterinārmedicīnā un par dažādiem klīniskajiem gadījumiem kolēģu praksēs.   

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2019