Veterināro zāļu izplatīšanas sertifikāts

Veterināro zāļu izplatīšanai ir nepieciešams sertifikāts.  Sertifikāciju saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 387 veic LVB.

LVB ir izveidota Sertifikācijas komisija veterināro zāļu izplatīšanai, kuru vada Dr. Mugurēvičš, LLU VMF profesors.

Sertifikātu var saņemt personas, kam ir augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai farmācijā vai profesionālā izglītība -- veterinārfeldšeris, farmaceita asistents vai veterinārārsta asistents. Sertifikāta pretendentiem ir jākārto LVB organizētais kvalifikācijas eksāmens.  Sertifikātu veterināro zāļu izplatīšanai izsniedz uz 5 gadiem.  


 

Aptauja

Kāds ir Jūsu viedokis par LVB Statūtu grozījumiem


Sludinājumi

 • Veterinārārsts/e darbam aptiekā
  Meklējam kolēģi!!!

  Unikāla iespēja – jaukais un darbīgais Universitātes Vetfonda kolektīvs meklē jaunu kolēģi veterinārārstu/i darbam aptiekā, bet atkarībā no pieredzes, spējām un vēlmēm iespējams arī daļu laika darboties mārketingā, noliktavas darbos, klientu servisā  un citās jomās. Iespējama gan pilna, gan nepilna laika slodze.

  Pilns sludinājuma teksts, šeit.
  [Apskatīt]

 • Veterinārā aptieka Rīgā aicina darbā veterinārārās aptiekas vadītāju un pārdevēju-konsultantu
  SIA "BERTAS NAMS" Aicina darbā veterinārās aptiekas vadītāju un pārdevēju-konsultantu Zaļā Veterinārā aptieka filiālēs Rīgā.
  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: liga.abolina@bertasnams.lv
  Tālrunis informācijai: 28454354
  www.bertasnams.lv

  Pilns sludinājuma teksts, šeit.
  [Apskatīt]

 • Pārdevējs konsultants/-e
  Veterināro zāļu un dzīvnieku preču lieltirgotava VetLine Medical savai komandai aicina pievienoties pārdevēju konsultanti/ -u
  CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vetline.lv līdz 30. septembrim.

  Sludinājuma afiša, šeit.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2019

2019. gada vasara (#2)   (7.27 MB) 
VŽ 2019. gada vasaras numurā (#2) Veterinārā žurnāla redaktora sleja. Šajā numurā Gundegas Mičules raksts par Pavasara FVE Ģenerālās asamblejas norisi Bratislavā. Mazs ieskats 29. maija Labturības seminārā. Iepazīstina ar Veterinārmedicīnas fakultātes jauno dekānu. Ieskats 2019. gada 1. jūnijā Tagadējo un bijušo LVB vadības pārstāvju neformālā tikšanās. Kā arī aicinājums  - veterinārārstus dalīties atmiņās par spilgtākajiem notikumiem savā veterinārārsta praksē. No sīem atmiņu stāstījumiem plānojam veidot brošūru "Veterinārārstu stāsti simtgadei"" veltītu gan valsts, gan biedrības jubilejai.
2019. gada pavasaris (#1)   (11.64 MB) 
VŽ 2019. gada pavasara numurā (#1) redaktora slejā žurnāla redaktore Māra Viduža tēlaini apraksta pavasara iestāšanos, kā arī īsu ieskatu žurnālā.
Raksts par 7. aprīļa Eiropas Veterinārārstu Federācijas (FVE) valdes un Baltijas valstu reģiona Veterināro asociāciju tikšanos, kuras mērķis bija izzināt Baltijas valstu aktualitātes un iezīmēt veterināro asociāciju sadarbības prioritāšu turpmākos virzienus. Tāpat žurnāls iepazīstinās jūs ar LVB jaunajām biroja telpām Jelgavā. Svarīgs raksts mums visiem par jauno ES veterināro zāļu regulu (2019/6). Pieredze, sajūtas, viedokļi pēc "Dogo" sāgas, to visu un vēl vairāk noderīgu informāciju Jūs varat izlasīt šī gada #1 VŽ.

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2019