LVB konference 2019

 
Vispārīga informācija

Latvijas Veterinārārstu biedrības Kopsapulce (atskaišu ziņojumi, revīzijas komisijas vēlēšanas un LVB valdes priekšsēdētāja pārvēlēšanas) notiks 2020. gada 27. jūnijā no plkst. 11:00-14:00, Jelgavā, LLU Veterinārmedicīnas Fakultātē, F Korpusā, Klausītavā F105 (bijusī 6. auditorija).
Latvijas Veterinārārstu biedrības kopsapulce tiek sasaukta pēc delegātu principa, pamatojoties uz LVB Statūtu 6.6. punktu. LVB valde, LVB komisijas, LVB sekciju un LVB nodaļu vadītāji, vai to pilnvarotie pārstāvji, vēlēšanu balsošanā piedalīsies klātienē. Pārējie LVB biedri balsošanā piedalīsies attālināti, pamatojoties uz LR likumu „Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izpaltību” 32. panta 1. un 7. punktu.
 Ja Jums ir jautājumi kandidātiem - rakstiet uz e-pastu: lvb@lvb.lv
 
Pārējie LVB biedri aicināti balsot attālināti kā par Revīzijas komisijas locekļiem, tā - Valdes priekšsēdētāja kandidātu. Saiti uz balsojuma anketu saņemsiet 25.jūnijā, ar lūgumu nobalsot līdz 26. jūnijam. Visiem, kuri vēlas attālināti piedalīties Kopsapulces norisē, lūgums rakstiski paziņot uz e-pastu: lvb@lvb.lv līdz šī gada 22. jūnijam, vēlākais.

LVB valdes uzaicinātajiem uz Kopsapulci delegātiem lūdzam savu dalību apstiprināt, rakstot uz e-pastu: lvb@lvb.lv līdz šī gada 22. jūnijam, vēlākais.

LVB Valde

Aptauja

Kādā veidā būtu pieļaujama antimikrobiālo un citu pretrecepšu veterināro medikamentu izplatīšana Latvijā?


Sludinājumi

 • AICINĀM DARBĀ VETERINĀRĀS APTIEKAS VADĪTĀJU UN PĀRDEVĒJU KONSULTANTU SMILTENĒ
  Prasības pretendentam skatīt šeit.
  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: liga.abolina@vetaptiekas.lv
  Tālrunis informācijai: 28454354
  www.vetaptiekas.lv

   
  [Apskatīt]

 • AICINĀM DARBĀ VETERINĀRĀS APTIEKAS VADĪTĀJU RĪGĀ
  Vairāk informācijas šeit.
  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: liga.abolina@vetaptiekas.lv
  Tālrunis informācijai: 28454354
  www.vetaptiekas.lv
   
  [Apskatīt]

 • AICINĀM DARBĀ VETERINĀRĀS APTIEKAS VADĪTĀJU UN PĀRDEVĒJU KONSULTANTU DAUGAVPILĪ

  DARBA PIENĀKUMI
  • Sniegt klientiem profesionālas konsultācijas un ieteikt piemērotākos produktus;
  • Veterinārās aptiekas preču tirdzniecība;
  • Dokumentācijas pildīšana.
  PRASĪBAS
  • Atbilstoša izglītība (veterinārārsts, veterinārais feldšeris, veterinārārsta asistents vai farmaceits); 
  • Teicamas saskarsmes prasmes;
  • Vēlme mācīties un pilnveidoties;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Datorzināšanas;
  • Pašiniciatīva un pozitīvisms.
  Viss par vakanci, šeit.

  CV un pieteikumavēstulisūtīt: liga.abolina@vetaptiekas.lv
  Tālrunisinformācijai: 28454354
  www.vetaptiekas.lv
   
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2020

2020.gada rudens #3   (4.00 KB) 
Informatīvā biļetene nummurā sadaļā Profesijas dzīve- valdes priekšsēdētāja 100 dienas amatā; par l/s dzīvnieku veterinārārstu profesionālās sekcijas atjaunošanu. Zinātne un prakse- sadaļā atradīsiet noderīgu informāciju un atziņas gan par l/s dzīvnieku , gan mīļdzīvnieku veterinārmedicīniskiem jautājumiem. Ar ši mācību gada jstudiju jaunumiem dalās VMF dekāns. Par homeopātiju Māras Vidužas rakstā. Vēstures lapusē par dviem LVB Goda biedriem, atzīmējot viņu 100.gadi.
2020. gada vasara (#2)   (3.68 MB) 
Pārmaiņas Latvijas Veterinārārstu biedrībā tuvojas; Darbs Latvijas Veterinārārstu biedrībā ir drošās rokās! ; Atbalsts antimikrobiālās rezistences ierobežošanas rīcības plāna „Viena veselība” ieviešanai Latvijā; GUNDEGA MIČULE. FVE neklātienes Ģenerālā asambleja ; GUNDEGA MIČULE. Par FVE darbu Covid 19 pandēmijas laikā.
2020. gada pavasaris (#1)   (6.38 MB) 
Mēs visa pasaule esam COVID-19 (SARS-CoV-2) vīrusa notikumu centrā, kura dēļ mums jāievēro un jāsadzīvo ar daudz un dažādiem ierobežojumiem. VŽ redaktore atgādina, ka šajā laikā neviens nav atcēlis un nav beigušās veterinārmedicīnā aktuālās infekciju slimības to uzraudzība un ar to saistītās nebūšanas. Žurnālā numurā izsmeļošs raksts par KORONAVĪRUSU.
Īss pārskats intereses rosināšanai - ārstniecības augi dzīvnieku ārstēšanai. Tāpat urnālā Jūs izlasīsiet interesantus klīniskos gadījumus.
2019. gada ziema (#4)   (5.49 MB) 
Sājā žurnāla numurā Veterinārā Žurnāla redaktore mūs aizrauj šī gada laikā paveiktajos notikumos, kas ir bijuši nozīmīgi veterinārmedicīnā. Aizvadīta Veterinārmedicīniskās fakultātes 100 gades konference. Īpaša dzimšanas diena arī LVB Veterinārajam Žurnālam, kuram nosvinēti nu jau 30 gadi. Interesanti klīnisko gadījumu raksti un ne tikai.
Ieskats Eiropas Veterinārārstu federācijas rudens Ģenerālajā asamblejā.

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2020