LVB konference 2019

 
Vispārīga informācija

Latvijas Veterinārārstu biedrības Kopsapulce (atskaišu ziņojumi, revīzijas komisijas vēlēšanas un LVB valdes priekšsēdētāja pārvēlēšanas) notiks 2020. gada 27. jūnijā no plkst. 11:00-14:00, Jelgavā, LLU Veterinārmedicīnas Fakultātē, F Korpusā, Klausītavā F105 (bijusī 6. auditorija).
Latvijas Veterinārārstu biedrības kopsapulce tiek sasaukta pēc delegātu principa, pamatojoties uz LVB Statūtu 6.6. punktu. LVB valde, LVB komisijas, LVB sekciju un LVB nodaļu vadītāji, vai to pilnvarotie pārstāvji, vēlēšanu balsošanā piedalīsies klātienē. Pārējie LVB biedri balsošanā piedalīsies attālināti, pamatojoties uz LR likumu „Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izpaltību” 32. panta 1. un 7. punktu.
 Ja Jums ir jautājumi kandidātiem - rakstiet uz e-pastu: lvb@lvb.lv
 
Pārējie LVB biedri aicināti balsot attālināti kā par Revīzijas komisijas locekļiem, tā - Valdes priekšsēdētāja kandidātu. Saiti uz balsojuma anketu saņemsiet 25.jūnijā, ar lūgumu nobalsot līdz 26. jūnijam. Visiem, kuri vēlas attālināti piedalīties Kopsapulces norisē, lūgums rakstiski paziņot uz e-pastu: lvb@lvb.lv līdz šī gada 22. jūnijam, vēlākais.

LVB valdes uzaicinātajiem uz Kopsapulci delegātiem lūdzam savu dalību apstiprināt, rakstot uz e-pastu: lvb@lvb.lv līdz šī gada 22. jūnijam, vēlākais.

LVB Valde

Aptauja

Kad organizēt LVB kopsapulci - konferenci?


Sludinājumi

 • KLIENTU MENEDŽERIS Latgales reģionā (veterinārija)
  SIA BERTAS NAMS sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, aicinām pievienoties mūsu kolektīvam: KLIENTU MENEDŽERI Latgales reģionā (veterinārija).
  Viss par vakanci, šeit.
  Pieteikumu sūtīt uz: inese.nusbauma@bertasnams.lv Tālrunis informācijai: 20040392 www.bertasnams.lv
  [Apskatīt]

 • Aicina darbā klīnikas administratoru
  Veterinārā klīnika "Lion" mekle administratoru savai filiālei, kas atrodas Nīcgales ielā 2, Rīgā. Mēs aicinām darbā kandidātus, kam ir iepriekšējā darba pieredze zoo veikala/ veterinārajā aptieka un labi pārzin zoo preces, patīk darbs ar mājdzīvniekiem un cilvēkiem. Intresentiem sūtīt CV uz mūsu
  e- pastu:  lion.vet@inbox.lv
  [Apskatīt]

 • Pārdevējs ar veterināro izglītību. Darba vieta - Rīgas centrs
  Pet Imperium SIA acina darbā pārdevēju ar veterināro izglītību. Darba vieta - Rīgas centrs.
  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: info@petimperium.lv
  Tālrunis informācijai: 67600055

  Vairāk par vakanci, šeit.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2020

2020. gada vasaras informatīvā biļetena "Veterinārais Žurnāls" nummurs (#2)   (3.68 MB) 
Pārmaiņas Latvijas Veterinārārstu biedrībā tuvojas; Darbs Latvijas Veterinārārstu biedrībā ir drošās rokās! ; Atbalsts antimikrobiālās rezistences ierobežošanas rīcības plāna „Viena veselība” ieviešanai Latvijā; GUNDEGA MIČULE. FVE neklātienes Ģenerālā asambleja ; GUNDEGA MIČULE. Par FVE darbu Covid 19 pandēmijas laikā.
2020. gada pavasaris (#1)   (6.38 MB) 
Mēs visa pasaule esam COVID-19 (SARS-CoV-2) vīrusa notikumu centrā, kura dēļ mums jāievēro un jāsadzīvo ar daudz un dažādiem ierobežojumiem. VŽ redaktore atgādina, ka šajā laikā neviens nav atcēlis un nav beigušās veterinārmedicīnā aktuālās infekciju slimības to uzraudzība un ar to saistītās nebūšanas. Žurnālā numurā izsmeļošs raksts par KORONAVĪRUSU.
Īss pārskats intereses rosināšanai - ārstniecības augi dzīvnieku ārstēšanai. Tāpat urnālā Jūs izlasīsiet interesantus klīniskos gadījumus.
2019. gada ziema (#4)   (5.49 MB) 
Sājā žurnāla numurā Veterinārā Žurnāla redaktore mūs aizrauj šī gada laikā paveiktajos notikumos, kas ir bijuši nozīmīgi veterinārmedicīnā. Aizvadīta Veterinārmedicīniskās fakultātes 100 gades konference. Īpaša dzimšanas diena arī LVB Veterinārajam Žurnālam, kuram nosvinēti nu jau 30 gadi. Interesanti klīnisko gadījumu raksti un ne tikai.
Ieskats Eiropas Veterinārārstu federācijas rudens Ģenerālajā asamblejā.

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2020