Autorseminārs par suņu un kaķu dabisku barošanu

 • Aicinām apmeklēt semināru par suņu un kaķu barošanu ar sugai tipiskiem jēliem produktiem. Jūs apgūsies šāda veida barošanas pamatprincipus un draudzīgā gaisotnē pie kafijas tases varēsiet uzdot visus sev interesējošus jautājumus profesionālim ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi šajā jomā. Seminārs ir pieteikts Latvijas Veterinārstu Biedrībā kā kvalikācijas celšanas pasākums (1 kvalifikācijas punks).

  Laiks: 2019. gada 16. septembris plkst. 10:00-13:00
  Vieta: “Dino Zoo Pasaule”, Krasta iela 52, Rīga
  Tēma:  Suņu un kaķu dabiska barošana
  Lektors: Semināru vadīs Rumija Feizulova, veterinārārste, greihaundu un Abеsīnijas kaķu audzētavas “Artefakt” («Артефакт»)  īpašniece.
  Tulkojums: Seminārs notiks krievu valodā

  Semināra ielūgums un pieteikšnās, šeit.

 • Komentēšanas iespējas ir slēgtas!

Jaunākās ziņas

Lasīt vairāk

Sludinājumi

 • Inspektors Veterinārās uzraudzības jomā
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina vakanci - Inspektors veterinārās uzraudzības jomā, Austrumvidzemes pārvaldē.

  Tavu pieteikumu gaidīsim e-pastā: konkursi@pvd.gov.lv līdz 2019. gada 21. augustam.

  Sludinājuma afiša, šeit.
  [Apskatīt]

 • Sertificēts veterinārārsts
  Veterinārā klīnika "Lion"  meklē sertificētu veterinārārstu  klīnikas filiālei, kas atrodas Ruses iela 9, Zolitūde ,Rīgā. Mēs aicinām darbā kandidātus, kam ir iepriekšējā darba pieredze. Intresentiem sūtīt CV uz mūsu e- pastu:  lion.vet@inbox.lv
  [Apskatīt]

 • Pārdevējs/-s-konsultants/-e veterinārajās aptiekās Rīgā
  I-Work klients, SIA “PetCity” ir starptautisksuzņēmums, kurš nodrošina visplašāko pakalpojumu un preču klāstu mīļdzīvniekiem. SIA “PetCity” piedāvā veterinārās aptiekas, veterinārās klīnikas, frizētavas, viesnīcas, suņu skolas u.c. pakalpojumus mīļdzīvniekiem. SIA “PetCity” sekmīgi darbojas Igaunijā, Lietuvā un pašreiz aktīvi paplašinās arī Latvijā.
   
  Ja Tu mīli dzīvniekus, Tev ir pieredze ar zoopreču tirdzniecībā un/vai iegūta izglītība šajā nozarē, pievienojies mūsu komandai kā mobilais 
  Pārdevējs/-s-konsultants/-e veterinārajās aptiekās Rīgā


   
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2019