Pasākumi

 • Autorseminārs par suņu un kaķu dabisku barošanu

  Aicinām apmeklēt semināru par suņu un kaķu barošanu ar sugai tipiskiem jēliem produktiem. Jūs apgūsies šāda veida barošanas pamatprincipus un draudzīgā gaisotnē pie kafijas tases varēsiet uzdot visus sev interesējošus jautājumus profesionālim ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi šajā jomā. Seminārs ir pieteikts Latvijas Veterinārstu Biedrībā kā kvalikācijas celšanas pasākums (1 kvalifikācijas punks). [vairāk]

Jaunākās ziņas

 • LVB Valdes sēde
  LVB valdes sēde plānota 2019. gada 09. septembrī plkst. 11:00 LVB telpās Jelgavā, Zemgales prospektā 9, 2. stāva telpās. [vairāk]
 • Norvēģijā ar asiņainu caureju miruši vairāki desmiti suņu, turpina reģistrēt jaunus saslimšanas gadījumus

  Norvēģijā ar asiņainu caureju miruši vairāki desmiti suņu, turpina reģistrēt jaunus saslimšanas gadījumus.
  Kamēr atbildīgajiem dienestiem nav izdevies noteikt saslimšanas cēloni, Latvijas Veterinārārstu biedrība aicina Latvijas sabiedrību ievērot augstāko piesardzības līmeni. “Tā kā ierosinātājs nav zināms, ir jāpieņem, ka tas ir ārējā vidē ļoti noturīgs arī ārpus suņa ķermeņa, proti, ka tā pārnešanai pietiek ar netiešu saskari, un dzīvniekus var inficēt, atnesot nejauši slimību pat ar apaviem un drēbēm. Ja sunim novēro vemšanu un caureju, ir bez kavēšanās jādodas pie sava veterinārārsta.  [vairāk]
 • “Veterinārmedicīnas zinātnes un prakses aktualitātes 2019”! un Veterinārmedicīnas fakultātes 100 gadu jubileja

  Reģistrācija šeit

  Norises laiks: 2019. gada 21. -23. novembris Jelgavā

   

  Aicinām visus veterinārārstus – praktiķus, mācībspēkus, zinātniekus un valsts pārvaldē strādājošos, studentus un pelnītā atpūtā esošos kolēģus no Latvijas un ārzemēm uz konferenci Jelgavā.

  Arī šogad konference tiks organizēta sadarbībā ar Latvijas Veterinārārstu biedrību, Veterinārmedicīnas Izglītības Centru, Latvijas Veterināro Zāļu Lieltirgotavu asociāciju un konferences ģenerālsponsoru Hills Pet Nutrition.

  Pēc ļoti pozitīvajām Jūsu atsauksmēm par 2017. gada konferenci, esam spara pilni strādāt, lai VMF konference ilgtermiņā saistītos ar kvalitāti un inovācijām.

  Šoreiz konference tiek organizēta, kā trīs dienu pasākums ar praktiskajām nodarbībām ceturtdien, plenārsēdi, svinīgo aktu un banketu piektdien, kad atzīmēsim Veterinārmedicīnas fakultātes 100 gadu jubileju un darbu sekcijās sestdien. Jums būs iespēja piedalīties sekojošās sekcijās: Lauksaimniecības dzīvnieku, Zirgu, Lolojamo dzīvnieku, Savvaļas dzīvnieku, Vienas veselības sekcijā un Alternatīvās medicīnas sekcijā. Ņemot vērā iepriekšējā konferencē gūto pieredzi, arī šoreiz organizēsim praktiskās nodarbības, ko varēs apmeklēt par atsevišķu samaksu, iepriekš reģistrējoties.

  Konferences laikā darbosies veterināro zāļu un produktu izstāde, zāļu lieltirgotavas organizēs dažādus klientu pasākumus.

  [vairāk]
Lasīt vairāk

Sludinājumi

 • Veterinārārsts/e darbam aptiekā
  Meklējam kolēģi!!!

  Unikāla iespēja – jaukais un darbīgais Universitātes Vetfonda kolektīvs meklē jaunu kolēģi veterinārārstu/i darbam aptiekā, bet atkarībā no pieredzes, spējām un vēlmēm iespējams arī daļu laika darboties mārketingā, noliktavas darbos, klientu servisā  un citās jomās. Iespējama gan pilna, gan nepilna laika slodze.

  Pilns sludinājuma teksts, šeit.
  [Apskatīt]

 • Veterinārā aptieka Rīgā aicina darbā veterinārārās aptiekas vadītāju un pārdevēju-konsultantu
  SIA "BERTAS NAMS" Aicina darbā veterinārās aptiekas vadītāju un pārdevēju-konsultantu Zaļā Veterinārā aptieka filiālēs Rīgā.
  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: liga.abolina@bertasnams.lv
  Tālrunis informācijai: 28454354
  www.bertasnams.lv

  Pilns sludinājuma teksts, šeit.
  [Apskatīt]

 • Pārdevējs konsultants/-e
  Veterināro zāļu un dzīvnieku preču lieltirgotava VetLine Medical savai komandai aicina pievienoties pārdevēju konsultanti/ -u
  CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vetline.lv līdz 30. septembrim.

  Sludinājuma afiša, šeit.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2019