Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Vebināru cikls – anestezioloģijā ar lielisko lektoru Aleksandru Semjonovu

Veterinārmedicīnas Izglītības centrs aicina uz vebināru ciklu anestezioloģijā ar lielisko lektoru Aleksandru SemjonovuDVM, PhD.Igaunijas Dabas Zinātņu Universitātes Tartu Veterinārmedicīnas un dzīvnieku zinātņu fakultātes, anestezioloģijas, ķirurģijas un intensīvās terapijas kursu pasniedzējs, Vecākais klīnicists, mazo un lielo dzīvnieku klīniku vadītājs. Eirāzijas Zooloģisko dārzu un akvāriju asociācijas veterinārās grupas vadītājs.Vebināri noritēs četros secīgos decembra trešdienu vakaros:

8.decembris 18:30 – 20:00 Intraoperatīvās anestēzijas komplikāciju atpazīšana un vadība.
15.decembris 18:30 – 20:00 Anestēzijas pieeja nieru/aknu slimību pacientam.
22.decembris 18:30 – 20:00 Anestēzijas pieeja sirds slimību pacientam.
29.decembris 18:30 – 20:00 Anestēzijas pieeja traumu gadījumos +  klīnisko gadījumu diskusija (mājas darbs)!

NB! VALODA: KRIEVU!! 
Visi vebināri tiks ierakstīti un ieraksti dalībniekiem būs pieejami līdz 2022. gada 29. martam.

Lai gan mēs vēlētos arī šogad aicināt Dr. Semjonovu uzstāties mūsu fakultātes auditorijā, organizējam šos vebinārus, lai kopā ar Jums noslēgtu šo sarežģīto mācību gadu, atsvaidzinot un papildinot zināšanas par šīm veterinārmedicīnas tēmām ar lielisku lektoru! Katrs, kas kaut reizi dzirdējis uzstājamies Dr Semjonovu, atzīs – lektors sniedz plašu, padziļinātu multidisciplināru ieskatu konkrētā tematā spējot to pasniegt viegli saprotamā veidā, laiks paskrien nemanot. 

Pilna afiša atrodama ŠEIT!

Reģistrēties aicinām ŠEIT!

Atgādinām arī, ka turpinās vebināru cikls endokrinoloģijā, tuvojos arī radiācijas drošības kursu diena (3.decembris) un pieejami vēl citi vebināri ierakstos. Visu informāciju plašāk atradīsiet www.vicinfo.lv!