Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

Aizvadīta svētku nedēļa patriotiskās noskaņās, kuras kulminācijas brīdī 18.novembrī ar lepnumu sirdī varējām vērot televīzijas ekrānos kā tiek apbalvotas ar valsts augstāko apbalvojumu veterinārārstes Liene Dindone un Gundega Mičule. Esam arī sagaidījuši pirmo sniegu, kas liecina, ka tuvojas gada nogale.

17.11. atzīmējot Starptautisko studentu dienu Jelgavā norisinājās LVB valdes priekšsēdētāja kauss boulingā. Zīmīgi ,ka turnīrā kopā ar studentiem piedalījās arī viens no biedrības vecākajiem biedriem veterinārārsts Modris Ziemelis.

Turnīra dalībnieku kopbilde

No 24.-26.11. valdes priekšsēdētājs Valdis Šmēliņš, LVB direktore Dace Upeniece un veterinārārste Valda Sējāne piedalīsies EVF gada asamblejā Maltā.

LVB pēc PVD lūguma gatavo vienotu viedokli, pamatojoties uz MK noteikumiem nr.326 “Veterināro zāļu izplatīšanas un kontroles noteikumi” 66., 67. un 68.punktiem, indikāciju un mērķsugu saraksta aktualizēšanai. Ar sarakstu var iepazīties slēgtajā biedru sadaļā. LVB savi komentāri un priekšlikumi jāiesniedz līdz 25.11.2022.

25.11. zoom platformā norisināsies LVB pārstāvju un VMF kopēja diskusija par mentoringu.

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com