Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

Pelēko dienu noskaņu priecīgāku un saulaināku padarīja nedēļas noslēgumā saņemtā ziņa, ka Valsts prezidenta Ordeņu kapituls iecēlis mūsu kolēģus, LVB Goda biedrus Lieni Dindoni par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku, bet Gundegu Mičuli par Atzinības krusta komandieri. Liels prieks un gods par mūsu profesijas pārstāvju novērtējumu un viss augstāko atzinumu. Latvijas Veterinārārstu biedrības administrācija un valde lepojas un no visas sirds sveic kolēģes ar valsts apbalvojuma piešķiršanu.

28.10. Rīgā Vēstures un kuģniecības muzejā notika konference “Dzīvnieki Rīgā: attieksmes maiņa pret dzīvniekiem pilsētvidē vēsturiskā kontekstā”. Konferencē uzstājos ar prezentāciju “Dzīvnieks un cilvēks”. Konferencē tika apskatītas gan vēsturiskas, gan mūsdienu skatījums par dzīvnieku labturību, tiesiskiem regulējumiem, attieksmes maiņu pret dzīvniekiem, dzīvnieku vietu pilsētvidē un citus.

03.11. notiks ZM sapulce par grozījumiem MK noteikumos nr.25 Prasības veterinārmedicīniskās prakses sertifikāta izsniegšanai.

04.11. notiks kārtējā Revīzijas komisijas sēde, kurā skatīs Ilzes Matīses- Van Houtanas vēstuli, kurā apšaubīta 2022.gada LVB kopsapulces norise, jo ir nesakritība balsojuma rezultātu atspoguļošanā ierakstā un sapulces protokolā.

04.11. notiks LVB valdes sēde. Ar valdes sēdes dienas kārtību un lēmuma projektiem var iepazīties LVB mājas lapā.

Noslēgusies oktobra mēneša mājas lapas aptauja, kurā bija jāatbild uz jautājumu “Vai Jums ir informācija par profesionālo sekciju darbu?”. 8% aptaujas dalībnieku saka, ka informācijas pietiek, bet nospiedošs vairākums jeb 92% aptaujas dalībniekiem informācijas trūkst, kas noteikti liek aizdomāties sekciju vadītājiem kā situāciju mainīt.

26.10. LVB birojā tikos ar biedrības senioru pārstāvjiem , lai pārrunātu kā izveidot LVB Senioru sekciju, aktīvāk iesaistot biedrības seniorus dažādās biedrības aktivitātēs.

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com