Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

21.jūnijā sāksies vasara. Lai arī šobrīd laika apstākļi nevienmēr leicina par vasaras tuvošanos, nešaubos ne mirkli, ka visas siltās un saulainās dienas vēl tikai priekšā.Zemeņu dobēs sāk sārtoties zemenes, bet skolās skan izlaidumu fanfāras. Viss norisinās tā kā tam jānorisinās. Laiks nav ne apturams, ne pagriežams atpakaļ. Vasara ir atvaļinājuma laiks, tādēļ atgādinājums, ka no 1.jūlija būs slēgts LVB birojs, jo darbinieki dosies ikgadējā atvaļinājumā.

Šobrīd EP dienas kārtībā atkal nonācis jautājums par antibiotiku/antibakteriālo līdzekļu (AB) lietošanu dzīvniekiem, saistībā ar Komisijas sagatavoto ieviešanas akta projektu par “designating antimicrobials or groups of antimicrobials reserved for treatment of certain infections in humans” (D080741/01 – 2022/2693(RSP)). Tādēļ pēc EVF aicinājuma LVB uzrrunāja Eiropas parlamenta deputātus no Latvijas neatbalstīt iesniegto rezolūciju.

Ir izstrādāts  Veselības ministrijas un Zemkopības ministrijas kopējais antimikrobiālās rezistences ierobežošanas plāns, kurā sava loma atvēlēta arī LVB. Esam sagatavojuši un iesnieguši savus precizējumus plānam.

Turpinās sagatavošanās darbi Vetu vasaras festivālam Vallē 1.-2.jūlijā. Aicinu visus ņemt aktīvu līdzdalību kopējā atpūtā un aktivitātēs .

22.06. pēc LVB Mazo dzīvnieku veterinārārstu sekcijas un Māras Vidužas aicinājuma LVB Revīzijas komisija veiks revīziju, noskaidrojot dažādus jautājumus LVB organizatoriskā un “saimnieciskā” darbībā.

23.06. Līgo vakars. Vispirms sveicu visas LVB Līgas un Jāņus vārda svētkos. Nosvinēsim svētkus jautri, saprātīgi un gaumīgi. Lai katra mājās pa gardam siera ritulim un  putojošam alus vai kvasa kausam. Lai mīlestības un sirsnības bagāta īsākā gada nakts!

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com