Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

Dārzus ir pārņēmis augļkoku ziedēšanas trakums, bet mūsu prātus Labas veterinārmedicīnas prkases vadlīniju apspriešanas bums. Kolēģi sadalījušies trīs daļās. Vieni, kuriem nekas nav vajadzīgs, jo labāk strādāt tā kā strādājuši un viss un sisi ir slikti. Otri, kuri objektīvi iesaistās vadlīniju apspriešanā, iesūtot savu redzējumu par tām. Bet trešā grupa, kuri atbalsta vadlīnijas projeku. Visas aktivitātes norāda, ka esam pietiekami demokrātiska sabiedrība un iestājamies par savām interesēm.

                Šobrīd norit aktīvs darba pie e-veterinārijas, kas būs elektroniska sistēma, kurā tiks uzskaitīta gan zāļu izlietojums( aprite), sertificēto veterinārārstu reģistrs, dzīvnieku apmeklējumi utt. 20.05. notika diskusijas ar praktizējošiem veterinārārstiem. Diskusiju laikā tika izdiskutēts un nonāca pie slēdziena, ka sākotnēji sistēmu ieviesīs veterinārārstiem, kuri praktizē ar lauksaimniecības dzīvniekiem. Sistēmai jāsāk darboties ar 2023.gadu.

                20.05. noritēja darba sanāksme par MK Noteikumiem , kuri regulēs akvakultūru darbību, t.sk. zāļu apriti. Šobrīd lielākā problēma ir informācijas trūkums, cik praktizējošo veterinārārstu ir nodarbināti zivjsaimniecību un zivju dīķu apkalpošanā. Tādēļ ir lūgums atsaukties tos praktizējošos veterinārārstus, kuri strādā šajā sfērā, uzrakstot LVB administrācijai e-pastu.( lvb@lvb.lv)

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri