Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

• Lieldienās jāšūpojas, lai vasarā neēstu odi un citi kukaiņi. • Lieldienās jāēd tikai olas, jo kas arī gaļu ēd, to visu gadu moka kukaiņi. • Lieldienās vajaga daudz šūpoties, tad pa gadu nekausies ar „lāča miegu”.• Ja Lieldienu rītā saule uzlēkusi spodra, būs karsta vasara. • Lieldienas rītā, saulei lecot, jāmazgā mute, jo tad tiekot skaists. • Lieldienās ēd zirņus, lai bagātību iegūtu.                                                    

Olu kaujas izcīnītas, Lieldienu zaķi sagaidīti un augstu jo augstu izšūpojušies, turpinam ierasto darba ritmu.Ar platiem soļiem tuvojamies Labas veterinārmedicīnas prakses vadlīniju izstrādes noslēgumam. Pirms gada šķita, ka to nekad neizdarīsim, bet šibrīd jau optimisms ir uzvarējis pesimismu. Diskutēt par vadlīnijām turpināsim 22.04.

22.04. VMF studentu zinātniskā konference, kurā tiks vērtēti studentu veiktie pētījumi. Žūrijā arī LVB direktore Dace Upeniece. Pēc  darbu rezultātiem LVB valde vērtēs labākos zinātniskos darbus, lai noteiktu un piešķirtu balvu “Gada students” un vienreizējās naudu balvas.

Līdz kopsapulces-konferences reģistrācijas noslēgumam palikušas vēl četras dienas. Reģistrācija tiks slēgta 21.04.

Mājas lapas mēneša aptauja rāda, ka ap 30% veterinārārstu ir gatavi savās praksēs nodarbināt Ukrainas kolēģus. Lai rastu risinājumu šā procesa ātrākai norisei, ZM strādā pie normatīvo aktu regulējuma, kas noteiks kārtību kā legāli nodarbināt Latvijā Ukrainas veterinārārstu. Ja kopīgās diskusijās ir skaidrs kā to izdarīt veterinārajās praksēs, tad pagaidām risinājuma nav par nodarbinātību kautuvēs, kurās noderētu kāds palīgs valsts pilnvarotiem veterinārārstiem.

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri