Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

Joprojām mūs spriedzē tur Krievijas agresija Ukrainā. Krievijas kara noziedznieki augstasinīgi un nežēlīgi nogalina bērnus, sievietes un sirmgalvjus. Teroristu līderis Putins turpina melot sev , savai tautai un visai pasaulei. Mēs ikviens saprātīgās pasaules cilvēks aiz līdzjūtības un solidaritātes cenšamies palīdzēt katram Ukrainas bēglim, ieskaitot viņu mājdzīvniekus. Aiz lielās vēlmes palīdzēt rodas neizpratne, kā tas var būt , ka suņi un kaķi jāiztur ilgā karantīnā. Tomēr mums jābūt piesardzīgiem, lai palīdzot paši neradam nepatikšanas savā valstī, ievazājot kādu infekcijas slimību, jo īpaši atceroties par trakumsērgu.

                Pagājušajā nedēļā turpinājās diskusijas par Labas veterinārmedicīnas prakses vadlīnijām. Lēnām, bet tomēr tuvojamies vadlīniju izstrādes gala variantam. Pirms vadlīnijas tiks apstirpinātas valdē, tās tiks nodotas biedru publiskai apspriešanai.

22.03. sniegsim savu atzinumu par Ministru kabineta noteikumu projektu “Mājas (istabas) dzīvnieku apzīmēšanas un reģistrācijas kārtība”.

24.03. piedalīšos Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvajā padomes sēdē, kurā arī tiks diskutēts par LVB priekšlikumu grozīt Dzīvnieku aizsardzības likumu, nosakot precīzākus formulējumus dzīvnieku labturības  aizsardzībā. Tiks arī prezentēti materiāli par grozījumiem Krimināllikuma 230.pantā.

24.03. piedalīšos arī “Dienas Bizness” tiešsaistes konferencē “PVN samazinājums kā sabiedrību iesaistošs faktors Eiropas zaļā kursa mērķu sasniegšanai”, kurā tiks skaidroti Eiropas zaļā kursa jautājumi un runāts par samazinātā PVN piemērošanu pārtikai un veselīgas pašmāju pārtikas nodrošināšanu.

25.03. notiks LVB valdes sēde, kurā tiks precizēta 29.aprīļa kopsapulces norise un notiks tikšanās ar LVB Studentu nodaļu.

Turpinās reģistrācija LVB kopsapulcei – konferencei, kurā dalība biedriem ir bez maksas. Kopsapulce – konference notiks gan klātienē Jelgavā, gan attālināti videokonferences režīmā. Par dalību konferencē tiek piešķirti 2 kvalifikācijas punkti. Reģistrācija kopsapulcei – konferencei:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzed5PmIVa8Uko601sN0o-f7vyDcz7NfY-EZwJXLQ1t8kfFA/viewform?usp=sf_link

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com