Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Informē valdes priekšsēdētājs

Ir sācies pavasara sulu laiks. Kurzemes pusē kļavām tek sulas, lai gan vēl citviet Latvijā var bradāt par sniegu un baudīt vēl ziemas priekus. Šobrīd  maz laika priecāties par pavasra tuvošanos, jo visu mūsu prātu nodarbina kara šausmas Ukrainā. Prātu zaudējušais kremļa āzis turpina iznīcināt gan savu valsti, gan neatkarīgo kaimiņzemi – Ukrainu.

                Latvijā ierodas daudz Ukrainas bēgļi līdzi vedot savus mīļdzīvniekus. ES radījusi atvieglojumus dzīvnieku ieceļošanai Eiropā no Ukrainas. Tomēr mums jāatceras, ka Ukraina nav brīva valsts no trakumsērgas. Tādēļ apkalpojot bēgļu mīļdzīvniekus šim faktam jāpievērš īpaša uzmanība, lai pasargātu savus dzīvniekus no jebkādas infekcijas slimības, bet īpaši no trakumsērgas.

                09.03. notika LVB Padomes sēde, kuras laikā uzklausīja valdes priekšsēdētāja ziņojumu, grāmatvedes atskaiti par finanšu situāciju. Nelielu darbības atskaiti par 2021.gadu sniedza arī profesionālo sekciju un komisiju vadītāji. Plašas diskusijas un debates izvērtās pēc Profesionālās ētikas komisijas vadītāja Armanda Vekšina atskaites. Klātesošajiem bija liela interese kā tiek izskatītas PĒK lietas, kāda ir problemātika un kādi ir tās risinājumi.

                16.03. kopā ar LVB direktori apsekosim LVB dibinātāja Voldemāra Brencēna kapa vietu Rīgā 2.Meža kapos.

                18.03. turpināsies darba grupas diskusijas par Labas veterinārmedicīnas prakses vadlīnijām.

                Izglītības komisija ir izstrādājusi praktizējošo veterinārārstu aptauju par veterinārārstu asistentiem. Aptauju var aizpildīt šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0f-VLV0iy72JVn9eTa0Ac_FyDqwzDbh7EvKRXU8o7Z93NAQ/viewform

Valdis Šmēliņš

LVB valdes priekšsēdētājs

0 Komentāri

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com