Valdes darbs 2017

LVB Valde strādā 5 cilvēku sastāvā:
 • Māra Viduža -- Valdes priekšsēdētāja (kopš 2008. gada)
 • Ilze Matīse-VanHoutana, veterinārais patologs (Valdes locekle kopš 2012. gada)
 • Aigars Briņķis, privātpraktizējošs mazo dzīvnieku veterinārārsts (Valdes loceklis kopš 2015. gada)
 • Kristaps Reķis, privātpraktizējošs veterinārārsts (Valdes loceklis kopš 2015. gada)
 • Gatis Kalniņš, privātpraktizējošs veterinārārsts (Valdes loceklis kopš 2016. gada)
Uz Valdes sēdēm ir aicināti visi interesenti, iepriekš piesakoties. Par Valdes sēdi izziņo LVB mājas lapā 3 nedēļas iepriekš. 


2017. gadā ir notikušas piecas Valdes sēdes:
 • 02.02.2017 LVB Valde ir apstiprinājusi LVB Padomes lēmumus. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 16.03.2017 LVB Valde ir rezumējusi aizvadītās Konferences norisi, apstiprinājusi tāmes projektu LVB darbībai 2017. gadā, izvirzījusi pārstāvi darbam DzĀĒ konsultatīvajā padomē, deleģējusi pārstāvi uz FVE Ģenerālo asambleju, kā arī apspriedusi jautājumus par LVB Valdes darba uzlabošanu. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 27.04.2017 LVB Valde ir izskatījusi jautājumu par suņu mikročipēšanas iespējām Pasaules Veterinārās Dienas ietvaros, pieņēmusi lēmumus attiecībā uz Sporta svētku organizēšanu un iepazinusies ar LVB Konferences'2017 finanšu atskaiti. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 14.09.2017 LVB Valde ir noteikusi LVB gadskārtējās Konferences norises laiku un kārtību, kā arī noteikusi norises datumus LVB 52. Sporta spēlēm. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 12.10.2017 LVB Valde ir izskatījusi jautājumu par Kr. Helmaņa pieminekļa atjaunošanu, par materiālo palīdzību LLU VMF studentu karnevāla organizēšanai, iepazinusies ar LVB finanšu atskaiti par 8 mēnešiem, noteikusi LVB kārtējo Sporta svētku norises datumus, izskatījusi jautājumu par kolektīvo prakšu apdrošināšanu.  Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 07. 12. 2017 LVB Valde ir izskatījusi jautājumu par sertifikācijas noteikumu aktualizēšanu, par delegātu darba grupā Nordic-Baltic AW platform, pieņēmusi lēmumus par LVB Konfereneces'2018 sasaukšanas kārtību un J. Tolpežņikova iesniegumu, kā arī par LLU VMF studentu rīkotā karnevāla atbalstīšanu. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
2018. gadā ir notikusi viena LVB Valdes sēde:
 • 01.02.2018 LVB Valde ir apstiprinājusi atskaiti par LVB finanšu plūsmu par 2017. gadu, kā arī pilnsapulces galvenos jautājumus, izskatījusi jautājumu par efektīgāku biedru naudas piedziņu no parādniekiem, nolēmusi organizēt aptauju par veterināro zāļu pieejamību, kā arī apstiprinājusi labojumus LVB Nolikumā par Goda biedra nosaukuma piešķiršanu. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 01.03.2018 LVB Valde ir pieņēmusi lēmumus, kas saistīti ar Kopsapulces organizēšanu, nolēmusi reorganizēt LVB administrāciju, apstiprinājusi deleģētās personas darbam ZM darba grupās, kā arī pieņēmusi priekšlikumu organizēt Ziemeļvalstu asociāciju sanāksmi 2019. gadā. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.

Sīkāku informāciju par Valdes iepriekšējo darbību var atrast šeit.

Aptauja

Kāds ir Jūsu viedoklis par LVB mītnes optimālo atrašanās vietu?


Sludinājumi

 • Vajadzīgs klientu speciālists veterinārajā segmentā
  EUGESTA Latvia aicina pieteikties uz amata vakanci "klientu speciālists" darbam veterinārajā segmentā. Pieteikties pa tālruni: 27499999.
  Pilns sludinājuma teksts.

   
  [Apskatīt]

 • PVD izsludina konkursu uz vakanci: inspektors veterinārās uzraudzības jomā
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Robežkontroles departamentakontroles punkta “Pāternieki” inspektors veterinārās uzraudzības jomā (viena amata vieta uz noteiktu laiku līdz 2020. gada 31. decembrim). Darba vieta: KP “Pāternieki”, Piedrujas pagasts, Krāslavas novads. Pieteikšanās līdz 2018. gada 23. martam. Pilns sludinājuma teksts.
  [Apskatīt]

 • PVD izsludina konkursu uz vakanci: inspektors veterinārās uzraudzības jomā
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Robežkontroles departamenta kontroles punkta “Terehova” inspektors veterinārās uzraudzības jomā (viena amata vieta uz noteiktu laiku). Darba vieta: KP “Terehova”, Zilupes novads. Pieteikšanās līdz  2018. gada 23. martam. Pilns sludinājuma teksts. 
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2017

2017. gada ziema (#4)   (10.03 MB) 
Veterinārārste Liene Dindone vērš uzmanību uz biežāku leptospirozes gadījumu skaitu suņiem pēdējā laikā.  Veterinārārsts Dainis Arbidāns piedāvā praktisku rakstu par problēmām slaucamajām govīm, bet veterinārais dermatologs Dr. Sebastian Viaud iepazīstina ar antibakteriālajiem peptīdiem.  
2017. gada rudens (#3)   (17.70 MB) 
Vienas pasaules - vienas medicīnas gaisotnē VŽ atrodamas 2 publikācijas: analītisks raksts par antimikrobiālo līdzekļu izlietojumu un rezistenci Eiropā no 2013.-2015. g. un pašmāju autoru kolektīva raksts par sarkocistozi cilvēkiem.  Numuru papildina fotomirkļi no vasaras sporta svētkiem hipijiskā gaisotnē. 
2017. gada vasara (#2)   (7.18 MB) 
VŽ informē par aktuālajiem notikumiem ar starptautisku skanējumu, t. sk. par Pasaules Veterinārās asociācijas Dr. Renee Carlson vizīti jūnija sākumā.  Šajā numura atradīsiet K. Kovaļenko rakstu par antibiotikām un D. Arbidāņa ieteikumus veselīgu teļu izaudzēšanai.    
2017. gada pavasaris (#1)   (11.86 MB) 
VŽ uzsāk rakstu sēriju par govīm - no atražošanas līdz rūpēm par teļu veselību.  Mazo dzīvnieku veterinārārstiem klīniskais gadījums par svešķermeni bronhā un par mazo dzīvnieku ādas parazitozēm.  Smaidam stāstu iz dzīves par čigāna zirgu piedāvā Māris Lācis.  

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2018