Valdes darbs 2017

LVB Valde strādā 5 cilvēku sastāvā:
 • Māra Viduža -- Valdes priekšsēdētāja (kopš 2008. gada)
 • Kristaps Reķis, privātpraktizējošs veterinārārsts (valdes loceklis kopš 2015. gada)
 • Gatis Kalniņš, privātpraktizējošs veterinārārsts (valdes loceklis kopš 2016. gada)
 • Inga Birne, RNZD veterinārārste (valdes locekle kopš 2018. gada)
 • Valdis Šmēliņš, veterinārārsts, PHS vadītājs (valdes loceklis kopš 2018. gada)
Uz Valdes sēdēm ir aicināti visi interesenti, iepriekš piesakoties. Par Valdes sēdi izziņo LVB mājas lapā 3 nedēļas iepriekš. 


2017. gadā ir notikušas sešas Valdes sēdes:
 • 02.02.2017 LVB Valde ir apstiprinājusi LVB Padomes lēmumus. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 16.03.2017 LVB Valde ir rezumējusi aizvadītās Konferences norisi, apstiprinājusi tāmes projektu LVB darbībai 2017. gadā, izvirzījusi pārstāvi darbam DzĀĒ konsultatīvajā padomē, deleģējusi pārstāvi uz FVE Ģenerālo asambleju, kā arī apspriedusi jautājumus par LVB Valdes darba uzlabošanu. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 27.04.2017 LVB Valde ir izskatījusi jautājumu par suņu mikročipēšanas iespējām Pasaules Veterinārās Dienas ietvaros, pieņēmusi lēmumus attiecībā uz Sporta svētku organizēšanu un iepazinusies ar LVB Konferences'2017 finanšu atskaiti. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 14.09.2017 LVB Valde ir noteikusi LVB gadskārtējās Konferences norises laiku un kārtību, kā arī noteikusi norises datumus LVB 52. Sporta spēlēm. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 12.10.2017 LVB Valde ir izskatījusi jautājumu par Kr. Helmaņa pieminekļa atjaunošanu, par materiālo palīdzību LLU VMF studentu karnevāla organizēšanai, iepazinusies ar LVB finanšu atskaiti par 8 mēnešiem, noteikusi LVB kārtējo Sporta svētku norises datumus, izskatījusi jautājumu par kolektīvo prakšu apdrošināšanu.  Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 07. 12. 2017 LVB Valde ir izskatījusi jautājumu par sertifikācijas noteikumu aktualizēšanu, par delegātu darba grupā Nordic-Baltic AW platform, pieņēmusi lēmumus par LVB Konfereneces'2018 sasaukšanas kārtību un J. Tolpežņikova iesniegumu, kā arī par LLU VMF studentu rīkotā karnevāla atbalstīšanu. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
2018. gadā ir notikušas trīs LVB Valdes sēde:
 • 01.02.2018 LVB Valde ir apstiprinājusi atskaiti par LVB finanšu plūsmu par 2017. gadu, kā arī pilnsapulces galvenos jautājumus, izskatījusi jautājumu par efektīgāku biedru naudas piedziņu no parādniekiem, nolēmusi organizēt aptauju par veterināro zāļu pieejamību, kā arī apstiprinājusi labojumus LVB Nolikumā par Goda biedra nosaukuma piešķiršanu. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 01.03.2018 LVB Valde ir pieņēmusi lēmumus, kas saistīti ar Kopsapulces organizēšanu, nolēmusi reorganizēt LVB administrāciju, apstiprinājusi deleģētās personas darbam ZM darba grupās, kā arī pieņēmusi priekšlikumu organizēt Ziemeļvalstu asociāciju sanāksmi 2019. gadā. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.
 • 29.03.2018 LVB Valde ir pieņēmusi LVB izpilddirektora amata aprakstu ar labojumiem, apstiprinājusi LVB izpilddirektora amata izpildītāju, izskatījusi S. Sļadzes LVB PĒK lēmuma pārsūdzību LVB Valdē, LVB Valde jaunā sastāvā ir nospraudusi nākotnē sasniedzamos mērķus. Ar Valdes sēdes protokola izrakstu var iepazīties šeit.

Sīkāku informāciju par Valdes iepriekšējo darbību var atrast šeit.

Aptauja

Kāds ir Jūsu viedoklis par LVB mītnes optimālo atrašanās vietu?


Sludinājumi

 • Aicina darbā veterinārārstu

  SIA "VETS" veterinārā klīnika aicina darbā veterinārārstu darbam ar maziem dzīvniekiem. Vēlams ar pieredzi.

  Darbs maiņās, 2-3 dienas nedēļā, līdz ar to iespējams darbu apvienot arī ar citu darba vietu. Maiņā vienmēr ir asistents. 
  Darba laiks darbdienās no 10:00 līdz 20:00
  Sestdien no 10:00 līdz 17:00
  Svētdien no 11:00 līdz 16:00
  Adrese: Grīvas iela 25, Rīga.
  www.vets.lv
  Interesentiem sūtīt CV uz e-pastu: kristina.mazure@gmail.com
  Vai zvanīt pa tālruni: 26440358; 27406479

  [Apskatīt]

 • PVD vakance Austrumvidzemes pārvaldē -- inspektors veterinārās uzraudzības jomā
  PVD izsludina konkursu uz vakanci: Austrumvidzemes pārvaldes inspektors veterinārās uzraudzības jomā (viena amata vieta uz nenoteiktu laiku) (darba vieta: Lauku iela 5, Gulbene).
  Pieteikšanās līdz 2018. gada 30. maijam.
  Pilns sludinājuma teksts.
  [Apskatīt]

 • Darba piedāvājums veterinārārstam
  Veterinārā  klīnika  "LION’’ aicina darbā sertificētu veterinārārstu darbam ar maziem un eksotiskiem dzīvniekiem. Mūsu klīnikas filiāles atrodas lielākajos Rīgas rajonos – Pļavniekos, Zolitūdē un Purvciemā (www.lionvet.lv). Interesentiem sūtīt CV uz mūsu  e-pastu: lion.vet@inbox.lv.  Pieteikšanās līdz 01.06.18.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2018

2018. gada pavasaris (#1)   (10.87 MB) 
Par veterināro zāļu blakusparādībām un farmakovigilanci kaimiņvalstīs uzzināsiet FVE ziņojumā. No Latvijas ziņojumu par zāļu blaknēm nav, bet frančiem ir lielākais ziņojumu skaits Eiropā. Vai Latvijā lietotās zāles tik ļoti atšķiras no Francijā lietotajām?  Šajā žurnālā varat lasīt arī par LVB pilnsapulces norisi, par lāzerterapijas pielietošanu veterinārmedicīnā un par dažādiem klīniskajiem gadījumiem kolēģu praksēs.   

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2018