Aizritējusi 2018. gada LVB konference!

 • LVB konferencē pirmajā dienas daļā visi kopā klausījāmies iedvesmojošas un aizraujošas vieslekcijas -- par kritisko domāšanu (Mārtiņš Daugulis, RSU pētnieks, politologs) un pirmo palīdzību cilvēkiem (Roberts Fūrmanis, anesteziologs, reanimalogs). Mārtiņa lekcijā kopā savijās gan stāsts par fake news atpazīšanu, gan par saskarsmes paradoksu, gan arī par dažādu cilvēku tipu atpazīšanu.  Dr. Fūrmanis lika aizdomāties, kā neapjukt kritiskās situācijās, kad katra minūte ir dārga.  Rīkoties izlēmīgi!   Dienas otrajā daļā konferences dalībnieki varēja izvēlēties sev interesantākās tēmas 
  5 dažādās sekcijās, klausoties gan pašmāju, gan citu valstu kolēģus (attēlā Eksotisko dzīvnieku sekcija - moderatore Jana Černova, eksotisko dzīvnieku veterinārārsts Nikolajs Oborins).  Atsevišķas lekcijas pieejamas šeit (līdz 7.06.18.).
   
  Vakara koncertā ar savu balsi, atklātību un dinamiku iepriecināja mūsu pašu kolēģe Līga Rīdere (Miščenko)!   
  Lai izvērtētu Konferenci, novērtētu lektorus un pasākuma norisi, aicinam Jūs katru izteikt savu viedokli nelielā, anonīmā novērtējuma anketā. Piedalieties un turpmākās konferences tiks organizētas airzvien labākas, ņemot vērā Jūsu vērtīgos komentārus, atziņas un ieteikumus!
    

   
  Uz tikšanos nākamajā LVB Konferencē!
   
  LVB Konferences organizācijas komiteja


Jaunākās ziņas

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2018