Veterinārais Žurnāls - 2018. gada pavasaris

 • VŽ 2018. gada pavasara numurā (#1) redaktora slejā LVB valdes priekšsēdētāja Māra Viduža ieskicē numura lielāko rakstu -- par veterināro zāļu blakusparādībām un farmakovigilanci.  FVE speciālisti pirms kāda laika veikuši dalībvalstu kolēģu aptauju.  No Latvijas ziņojumu par zāļu blaknēm nav, bet frančiem ir lielākais ziņojumu skaits Eiropā. Jautājums, vai Latvijā lietotās zāles tik ļoti atšķiras no Francijā lietotajām.  Bet iespējams, ka blaknes ir, bet kaut kādu sev vien zināmu iemeslu dēļ izpaliek ziņojumi no Latvijas veterinārārstiem.

  Citās reizēs pavasara žurnāls top pēc konferences. Šoreiz konference vēl priekšā, bet pilnsapulce jau ir notikusi. Sīkāk par tās norisi lasiet tieši šī žurnāla slejās.


Jaunākās ziņas

 • K. Helmaņa atjaunotā pieminekļa atklāšana
  Jau šonedēļ, 1.06.18., plkst 13:00 notiks K. Helmaņa, latviešu veterinārārsta un mikrobiologa, atjaunotā pieminekļa atklāšana Tērvetes novada Kalnu muižas kapsētā.

  1938. gadā Tērvetes novada Kalna muižas kapos toreizējā Latvijas Vetārstu biedrība uzstādīja pieminekli K. Helmanim.  2011. gadā LVB uzsāka ziedojumu vākšanu pieminekļa atjaunošanai, bet 2016. gadā pievienojās Tērvetes novada dome.  Ar Kultūrkapitāla fonda palīdzību ir izdevies darbus novadīt līdz galam, lai atzīmētu K. Helmaņa 170. dzimšanas dienu

  Paldies ziedotājiem!   [vairāk]
 • Aktuāls seminārs: Vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešana veterinārajā praksē!
  VIC aicina uz ​uz īpaši mūsu nozarei pielāgotu semināru "Vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešana veterinārajā praksē!"

  Laiks: 7.06.2018. (ceturtdiena); 8:30-17:00
  Vieta: BA Turība, Graudu iela 68, Rīga
  Lektore: ​Inga Mortona, ​privāti praktizējošā juriste, sertificēta datu aizsardzības speciāliste
  Programmapdf fails šeit
  Reģistrācijašeit (par pazeminātu maksu līdz 31.05.18.)

  Vairāk informācijas par semināru šeit.

    [vairāk]
 • Dermatoloģijas semināri Igaunijā
  Igaunijas kolēģe, veterinārā dermatoloģe Dr. Svetlana Belova ielūdz Latvijas veterinārārstus uz 2 dermatoloģijas izglītības pasākumiem krievu valodā šovasar:
  • 17-19. jūnijā - Tallinā: seminārs ZUDANET ar igauņu un ārzemju lektoriem (reģistrācija par pazeminātu maksu līdz 15.05.18.)
  • 8.-11. jūlijā - Tartu: dermatoloģijas skola 

  Vairāk informācija: šeit un Dr. Belovas mājas lapā.

    [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2018