LVB konference 2018 -- pēdējā brīža informācija!

 • Atgādinām, ka jau šo piektdien gaidīsim Jūs uz LVB konferenci!
   
  Norises vieta - Bulduru dārzkopīgas vidusskola, Viestura iela 6, Jūrmala
   
  Atcerieties, ka iebraucot Jūrmalā no 1.aprīļa jāmaksā nodeva EUR 2 apmērā. Caurlaidi iebraukšanai var iegādāties jau iepriekš, vairāk informācijas atradīsiet ŠEIT!
   
  Aicinām ierasties laicīgi, reģistrācija tiks uzsākta jau no plkst. 8:30 
  Izstāde sāks darboties jau no 8:30!
   
  Tuvojoties norises vietai, sekojiet norādēm uz stāvvietām, tās būs bezmaksas. Mašīnu novietošanu koordinēs Bulduru d.vidusskolas personāls - lūdzu sekojiet viņu norādījumiem!
   
  JAUNUMS! Konferences dalībniekiem būs iespēja piedalīties pētījumā par parazitāro patogēnu sastopamību veterinārārstiem! Lūdzam jau tagad iepazīties ar šo pētījumu vairāk, informācija šeit (pētījuma apraksts; piekrišanas forma)! Asins paraugu noņemšanu veiks sertificēts personāls, kas darbosies visas dienas garumā 111. telpā.
   
  Reģistrācija kopmītnēm notiks turpat, kur reģistrācija Konferencei - vidusskolas foajē. Apmaksa Eur 5 skaidrā naudā! Tie, kas pieteikušies kopmītnēm, lūdzu vispirms piereģistrējieties, lai uzzinātu savu istabas numuru un tikai tad dodieties uz kopmītnēm.
   
  Uz tikšanos piektdien, 
   
  LVB Konferences organizācijas komiteja


Jaunākās ziņas

 • Dermatoloģijas semināri Igaunijā
  Igaunijas kolēģe, veterinārā dermatoloģe Dr. Svetlana Belova ielūdz Latvijas veterinārārstus uz 2 dermatoloģijas izglītības pasākumiem krievu valodā šovasar:
  • 17-19. jūnijā - Tallinā: seminārs ZUDANET ar igauņu un ārzemju lektoriem (reģistrācija par pazeminātu maksu līdz 15.05.18.)
  • 8.-11. jūlijā - Tartu: dermatoloģijas skola 

  Vairāk informācija: šeit un Dr. Belovas mājas lapā.

    [vairāk]
 • Piedalies ērču pārnēsāto infekcijas slimību izpētē!
  Veterinārārste Maija Selezņova un BMC aicina veterinārārstus piedalīties ērču pārnēsāto infekcijas slimību izpētē visā Latvijā!

  2017. gadā iesāktais projekts turpinās arī šī gada ērču sezonas laikā. 

  Veterinārārsti var iesūtīt paraugus no suņiem un kaķiem, kuriem ir babeziozes, anaplazmozes vai boreliozes simptomi vai kuriem ir bijis kontakts ar ērcēm. Iesūtot asins un ērču (ja tādas ir) paraugus no šiem dzīvniekiem, centrs tos bez maksas izmeklēs uz šo patogēnu klātbūtni. ​

  Vairāk informāciju varat atrast LVB mājas lapā (saite šeit).  

    [vairāk]
 • Aizritējusi 2018. gada LVB konference!
  LVB konferencē pirmajā dienas daļā visi kopā klausījāmies iedvesmojošas un aizraujošas vieslekcijas -- par kritisko domāšanu (Mārtiņš Daugulis) un pirmo palīdzību cilvēkiem (Roberts Fūrmanis).  Dienas otrajā daļā konferences dalībnieki varēja izvēlēties sev interesantākās tēmas 5 dažādās sekcijās, klausoties gan pašmāju, gan citu valstu kolēģus. 

  Lai novērtētu Konferences kvalitāti, lūdzu piedalieties īsā, anonīmā anketā!  

    [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2018