VMF ceļš uz attīstību. Kas to atbalsta?

 • LVB kopsapulcē 16.03.18. profesors, VMF dekāns Dr. Dūrītis iepazīstināja LVB biedrus ar notiekošo VMF - par pēdējā gada LLU administrācijas ieviestajām izmaiņām un kritiski nepietiekošo finansējumu, lai nodrošinātu kvalitatīvu veterinārmedicīnas apmācību.  Lekciju neklātienē varat noskatīties šeit.  

  LVB kopsapulce pieņēma rezolūciju, kurā pauž atbalstu VMF un LVB kopīgai rīcībai (šeit).

  Stipra VMF ir mūsu profesijas kvalitātes pamats.  Tāpēc LVB kopsapulce aicina VMF un LVB valdi aktīvi iesaistīties problēmsituācijas risināšanā, ​lai panāktu tādu izglītības modeli, kurš veicina veterinārmedicīnas attīstību Latvijā, ir elastīgs, motivē mācībspēkus, atbilst starptautisko ekspertu ieteikumiem un ir saistīts ar finansējuma caurspīdīgu un mērķtiecīgu izmantošanu.


Jaunākās ziņas

 • LVB konference 2018 -- pēdējā brīža informācija!
  Jau šo piektdien gaidīsim Jūs uz LVB konferenci!
   
  Norises vieta - Bulduru dārzkopīgas vidusskola, Viestura iela 6, JūrmalaAicinām ierasties laicīgi, reģistrācija tiks uzsākta jau no plkst. 8:30
   
  Atcerieties, ka iebraucot Jūrmalā no 1.aprīļa jāmaksā nodeva EUR 2 apmērā. 
   
  Tuvojoties norises vietai, sekojiet norādēm uz stāvvietām, tās būs bezmaksas. 
   
  [vairāk]
 • Sudraba skalpeļa saņēmēji - 2018
  Pēc dažām dienām LVB konferencē Bulduru dārzkopības vidusskolā sveiksim savus kolēģus - Sudarba skalpeļa saņēmējus.

  Apbalvojuma par mūža ieguldījumu veterinārmmedicīnā saņemšanai izvirzīti: ​Rudīte Benta, ​Modris Čukurs, ​Marija Baltiņa,  Sergejs Fedotovs, ​Irēna Gintere, ​Leontīns Kampāns, ​Daina Liepa un ​Smaidīte Kemte.
   
  Paldies, kolēģiem, par viņu ieguldījumu!

  Uz tikšanos konferencē!   
   
  [vairāk]
 • LVB valdes kandidātu uzrunas
  Šogad LVB kopsapulcē savu redzējumu darbam valdē un LVB attīstībai sniedza 6 LVB valdes locekļu kandidāti, kas kandidēja uz 3 LVB valdes locekļu vietām.  Kopsapulces dalībnieki ievēlēja sekojošus veterinārārstus darbam LVB valdē uz 3 gadiem: Ingu Birni, Kristapu Reķi un Valdi Šmēliņu.  

  Šeit varat noskatīties visu valdes locekļu kandidātu uzrunas: [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2018