VMF ceļš uz attīstību. Kas to atbalsta?

 • LVB kopsapulcē 16.03.18. profesors, VMF dekāns Dr. Dūrītis iepazīstināja LVB biedrus ar notiekošo VMF - par pēdējā gada LLU administrācijas ieviestajām izmaiņām un kritiski nepietiekošo finansējumu, lai nodrošinātu kvalitatīvu veterinārmedicīnas apmācību.  Lekciju neklātienē varat noskatīties šeit.  

  LVB kopsapulce pieņēma rezolūciju, kurā pauž atbalstu VMF un LVB kopīgai rīcībai (šeit).

  Stipra VMF ir mūsu profesijas kvalitātes pamats.  Tāpēc LVB kopsapulce aicina VMF un LVB valdi aktīvi iesaistīties problēmsituācijas risināšanā, ​lai panāktu tādu izglītības modeli, kurš veicina veterinārmedicīnas attīstību Latvijā, ir elastīgs, motivē mācībspēkus, atbilst starptautisko ekspertu ieteikumiem un ir saistīts ar finansējuma caurspīdīgu un mērķtiecīgu izmantošanu.


Jaunākās ziņas

 • K. Helmaņa atjaunotā pieminekļa atklāšana
  Jau šonedēļ, 1.06.18., plkst 13:00 notiks K. Helmaņa, latviešu veterinārārsta un mikrobiologa, atjaunotā pieminekļa atklāšana Tērvetes novada Kalnu muižas kapsētā.

  1938. gadā Tērvetes novada Kalna muižas kapos toreizējā Latvijas Vetārstu biedrība uzstādīja pieminekli K. Helmanim.  2011. gadā LVB uzsāka ziedojumu vākšanu pieminekļa atjaunošanai, bet 2016. gadā pievienojās Tērvetes novada dome.  Ar Kultūrkapitāla fonda palīdzību ir izdevies darbus novadīt līdz galam, lai atzīmētu K. Helmaņa 170. dzimšanas dienu

  Paldies ziedotājiem!   [vairāk]
 • Aktuāls seminārs: Vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešana veterinārajā praksē!
  VIC aicina uz ​uz īpaši mūsu nozarei pielāgotu semināru "Vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešana veterinārajā praksē!"

  Laiks: 7.06.2018. (ceturtdiena); 8:30-17:00
  Vieta: BA Turība, Graudu iela 68, Rīga
  Lektore: ​Inga Mortona, ​privāti praktizējošā juriste, sertificēta datu aizsardzības speciāliste
  Programmapdf fails šeit
  Reģistrācijašeit (par pazeminātu maksu līdz 31.05.18.)

  Vairāk informācijas par semināru šeit.

    [vairāk]
 • Dermatoloģijas semināri Igaunijā
  Igaunijas kolēģe, veterinārā dermatoloģe Dr. Svetlana Belova ielūdz Latvijas veterinārārstus uz 2 dermatoloģijas izglītības pasākumiem krievu valodā šovasar:
  • 17-19. jūnijā - Tallinā: seminārs ZUDANET ar igauņu un ārzemju lektoriem (reģistrācija par pazeminātu maksu līdz 15.05.18.)
  • 8.-11. jūlijā - Tartu: dermatoloģijas skola 

  Vairāk informācija: šeit un Dr. Belovas mājas lapā.

    [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2018