LVB konferencei - divas daļas, divi datumi!

 • Ik gadus tradicionāli pavasarī notiek Latvijas Veterinārārstu biedrības lielie pasākumi. Šogad tādi būs divi.

  16. martā Veterinārmedicīnas fakultātes telpās Jelgavā notiks biedru pilnsapulce, kura tiks sasaukta pēc delegātu principa. Par delegātu izvirzīšanu lūdzu interesēties savās nodaļās.
  Pilnsapulce nav kvalifikācijas paaugstinšānas pasākums, tā dalībniekiem nav noteikta dalības maksa. Pilnsapulces dalībnieki iepazīsies ar LVB valdes, Revīzijas komisijas un Ētikas komisijas atskaitēm, piedalīsies valdes, revīzijas un Ētikas komisijas locekļu vēlēšanās. Balstiesības būs tikai izvirzītajiem delegātiem.
   
  27. aprīlī – aprīļa pēdējā piektdienā visus gaidam uz Pasaules Veterinārās dienas ietvaros organizēto LVB Konferenci, kas notiks Bulduru dārzkopības vidusskolā. Konference būs kvalifikācijas paaugstināšanas pasākums ar izglītojošām lekcijām, savstarpējām diskusijām, veterināro zāļu un iekārtu izstādi. 


Jaunākās ziņas

 • Megaesophagus suņiem un dzīvnieku barības regulējuma stiprināšana
  LVB sniegusi savus priekšlikumus Austrālijas Senātam, kas pēc Austrālijā uzliesmojušās suņu saslimšanas ar megaesophagus un saiknes konstatēšanas starp suņu barību un saslimšanu, un nāvēm no šīs slimības, šā gada vasaras vidū paziņoja par izmeklēšanas uzsākšanu mīļdzīvnieku barības nozarē.

    [vairāk]
 • LVB sporta un atpūtas svētku "Posivetus" programma
  Gaidam jūs ierodamies uz šīs vasaras košāko festivālu veterinārārstiem Salas novada, Sēlpils pagasta "Zvejnieklīčos" jau 17.08.!

  Piektdienas vakarā - atklāšana un balle, sestdien - sportojam, piedalamies radošās darbnīcās, atpūšamies un priecājamies!

  Pilna programma - skat. šeit.
    [vairāk]
 • Atbalsta nodarbības veterinārārstiem par komunikāciju un izdegšanu
  Š. g. septembrī un oktobrī LVB rīko atbalsta nodarbības veterinārārstiem, kas vēlas:
  • uzlabot komunikāciju ar klientiem un kolēģiem (komunikāciju grupa)
  • mazināt emocionālo un profesionālo spriedzi un izdegšanu (izdegšanas grupa

  Nodarbības notiks grupās, ko vadīs speciālistes ar apmācību vadības psiholoģijā un supervīzijā – Ilona Madesova un Inita Stūre-Stūriņa.  

  Vairāk par katru grupu, tās mērķiem, supervīzijas vadītājām un samaksu šeit.

  Pieteikšanās līdz 24.08., taču vietu skaits ir ierobežots. 

    [vairāk]
Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2018