Vesels teļš — ekonomisks ieguvums piena lopkopībā

 • Vesels teļš – ekonomisks ieguvums piena lopkopībā
   
  AIJA VET veterinārā lieltirgotava sadarbībā ar Nīderlandes firmu Trouw Nutriton aicina apmeklēt semināru par teļu audzēšanas ekonomiskajiem risinājumiem. Svarīgi ir atcerēties, ka vesels teļš ir ieguldījums nākamo piena govju ganāmpulku veidošanā. 
  Aktuālās tēmas :
  • Pirmpiens ir fermas zelts,
  • Svaigpiena izēdināšana,
  • Lietot vai nelietot piena  aizvietotājus,
  • Teļu audzēšanas ekonomika,
  • Spurekļa attīstība.
  Semināra norises laiks un vieta
   
  Semināra norises laiks un vieta
  Datums: 19.09.2017., plkst. 10:00.
  Vieta: "LLKC " ēkā, lielajā zālē, 2.stāvā.  Rīgas iela 34, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, LV-3004
   
  Lektors: Frans von Bohemen Trouw Nutrition tehniskais speciālists. Piena lopkopības ekonomists, ar lielu praktisko pieredzi fermās.
  Lekcija angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.
   
  Semināra programma:

  Laiks                    Tēma
   9:30  - 10:00      Dalībnieku reģistrācija.
  10:00 – 12:00     Lifestart  - teļu veselība pirmajos divos dzīves mēnešos.
  12:00 – 12:30     Kafijas pauze.
  12:30 -  13:30     Sprayfo  - piena aizvietotāji.
  13:30 – 15:00     Rediar, Trycop produkti teļu gremošanas sistēmas uzlabošanai .  Revaiva – enerģija pēc atnešanās periodā.
  15:00                    Pusdienas.
   
   
  Pieteikšanās
  Lūdzam pieteikties semināram, rakstot e-pastu uz info@aijavet.lv, zvanot pa bezmaksas tālr.: 80002882, vai sazinoties ar savu menedžeri.
  Pasākums pieteikts LVB kā kvalifikācijas paaugstināšanas seminārs.
  Semināru apmaksā Trouw Nutrition sadarbībā ar Aija Vet.  
   AIJA VET – veterinārā lieltirgotava www.aijavet.lv     

  Plašāka informācija: šeit
   


Jaunākās ziņas

 • Starpdisciplināra konference "Viena pasaule - viena veselība"
  Turpinot labās tradīcijas, Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latvijas Veterinārārstu biedrību 8. Latvijas Ārstu kongresa ietvaros organizē starpdisciplināru konferenci “Viena pasaule, viena veselība”. 

  Esat laipni aicināti piedalīties, klausīties kolēģu lekcijas par visiem mums interesējošām kopējām tēmām, kā arī diskutēt par sadarbības jautājumiem. Pieteikšanās līdz 20.09.17. [vairāk]
 • "Dogo" un "Ņau-ņau" dzīvnieku barības izņemšana no tirgus ir paviršas izejvielu kontroles rezultāts
  LVB uzskata, ka AS "Tukuma Straume" ražotās sausās suņu barības "Dogo" un kaķu barības "Ņau-ņau" piespiedu izņemšana no tirgus ir paviršas izejvielu kontroles likumsakarīgs rezultāts.
   
  Jau pirms gada LVB informēja atbildīgās valsts institūcijas, medijus un sabiedrību par AS "Tukuma Straume" ražotajā sausajā suņu barībā atrastajām vielām, kuru daudzums barībā pārsniedz pieļaujamo normu vai nedrīkst tajā būt vispār. To vidū pētnieki ziņoja arī par karbamīda jeb urīnvielas klātbūtni sausajā suņu barībā "Dogo", ko tagad apstiprina arī Pārtikas un veterinārā dienesta vienā no vadošajām Eiropas laboratorijām - Dānijas Veterinārajā un pārtikas laboratorijā veiktie barības un atsevišķu izejvielu izmeklējumi. [vairāk]
 • PVD atrod karbamīdu vēl četrās "Dogo" partijās un vienā "Ņau-ņau" partijā
  Šodien PVD informēja par plašākiem AS "Tukuma Straumes" produktu izmeklējumiem, kas veikti Dānijas valsts Veterinārajā un pārtikas laboratorijā.  Saskaņā ar šiem rezultātiem neatļautā viela karbamīds (urīnviela) ir konstatēta arī citās AS “Tukuma straumes” suņu un kaķu sausās barības  partjās, kā arī ražošanā izmantotajās izejvielās -- no Polijas iepirktajā alus raugā un putnu gaļas miltos (pilna informācija šeit).  

  17. augustā PVD informēja par suņu barībā neatļautas vielas, karbamīda (jeb urīnviela) klātbūtni vienā sausās barības "Dogo" partijā.  Pēc tam PVD veica plašāku paraugu un izejvielu izmeklēšanu ražotnē "Tukuma Straume".    [vairāk]
Lasīt vairāk

Sludinājumi

 • Vakance: Austrumvidzemes pārvaldes inspektors veterinārās uzraudzības jomā
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Austrumvidzemes pārvaldes inspektors veterinārās uzraudzības jomā (divas amata vietas uz nenoteiktu laiku). Darba vieta: Lauku iela 5, Gulbene. Pieteikties līdz 2017. gada 10. oktobrim.
  Pilns sludinājuma teksts.
   
  [Apskatīt]

 • Vakance: Ziemeļkurzemes pārvaldes inspektors veterinārās uzraudzības jomā
  Pārtikas un veterinārais dienests izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Ziemeļkurzemes pārvaldes inspektors veterinārās uzraudzības jomā (viena amata vieta uz noteiktu laiku līdz 2020. gada 31. decembrim). Darba vieta: Daģu iela 2, Talsi. Pieteikšanās līdz 2017.gada 10.oktobrim.
  Pilns sludinājuma teksts.
   
  [Apskatīt]

 • SIA "VetLine Medical" vajadzīgs klientu menedžeris
  „VetLine Medical” SIA izsludina konkursu uz klientu menedžera vakanci. Pilns sludinājuma teksts.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk
CMS © RixtelLab 2014 - 2017