Jaunākās ziņas

Lasīt vairāk

Pasākumi, notikumi


 • Mīksto audu ķirurģija (Kauņa, Lietuva) [vairāk]

 • Homeopātijas seminārs ar Deividu Lillī (Dienvidāfrika) [vairāk]
 • Aicina Vasaras skola Tartu 2016

  Aicina Vasaras skola Tartu 2016 [vairāk]
Lasīt vairāk

Aptauja

Vai šogad esat diagnosticējuši babeziozi suņiem?


Sludinājumi

 • PVD piedāvā darbu Vecākajam ekspertam
  Tiek izsludināts konkurss uz vakanto VECĀKĀ EKSPERTA amata vietu PVD Veterināro zāļu reģistrācijas daļā Rīgā, Peldu ielā 30. Pieteikšanās līdz 2016. gada 13. jūnijam. Ar pilnu sludinājuma tekstu var iepazīties šeit.
  [Apskatīt]

 • Aicina darbā govju ēdināšanas un ganāmpulka menedžmenta speciālistu
  Lopkopības konsultāciju un tirdzniecības uzņēmums SIA “AGRERA” piedāvā darbu govju ēdināšanas un ganāmpulka menedžmenta speciālistam. Darba vieta Ulbrokā, Stopiņu pagastā. CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu – anna@agrera.lv. Pilns sludinājuma teksts.
   
  [Apskatīt]

 • SIA "Vet Line" vajadzīgs klientu menedžeris
  „Vet Line”SIA izsludina konkursu uz klientu menedžera vakanci. Vairāk informācijas šeit.
  [Apskatīt]

Lasīt vairāk

Veterinārais Žurnāls 2015

2015. gada rudens (#3)   (10.05 MB) 
Žurnāls piedāvā FVE ieteikumus saprātīgai antibiotiku lietošanai un diskusijas pārstāstu par ķēvi Maira.  Izglītojošajā sadaļā iepazīsieties ar Latvijas zušu žaunu patoloģijām, pārtikas infekcijām un listeriozi.  Klīniskajā sadaļā -- par locītavu displāziju sunim un persistējošu labās aortas loku sunim.
2015. gada vasara (#2)   (8.46 MB) 
Šajā žurnālā atradīsiet Āfrikas cūku mēra situācijas analīzi,  detalizētu informāciju par megaesophagus uzliesmojumu suņiem un suņu alternatīvo ēdināšanu.  Turpinam arī klīnisko gadījumu rakstu sēriju - šoreiz lasiet par auss hematomas medikamentozu ārstēšanu. 
2015. gada pavasaris (#1)   (7.24 MB) 
Zinātnes un prakses sadaļā atradīsiet informāciju par mastītu ierosinātājiem govīm Latvijā pēdējos gados, vizuālu materiālu par govju respiratorajām patoloģijām, kā arī divu klīnisko gadījumu aprakstus kaķiem.  Uzzināsiet par kaķu infekciozo peritonītu un tromboembolismu.

Arhīvs

CMS © RixtelLab 2014 - 2016